BATYCKI – torebki skórzane i biżuteria najwyższej klasy

Marka BATYCKI to synonim klasy, prestiżu i luksusu. Skórzane torebki, portfele, aktówki i akcesoria sygnowane logo firmy znane są Polkom i Polakom od dekad. To dziś jedna z najstarszych firm w kraju zajmujących się wyrobem galanterii skórzanej najwyższej jakości.

Torebki skórzane w firmie Batycki

Torebki skórzane Batycki

Obecnie znakiem BATYCKI sygnowana jest wąska grupa wyrobów galanterii skórzanej. To przede wszystkim damskie torebki skórzane projektowane z myślą o najbardziej wymagających klientkach, ale także mniejsza galanteria, jak portfele czy torby podróżne. Wyroby są nie tylko piękne, ale również użyteczne. Świadczą o elegancji, ale jednocześnie są wygodne i dopasowane do potrzeb klientów.

Kolekcja torebek skórzanych Batycki

Skórzane torebki Batycki, portfele, rękawiczki, aktówki, breloki, etui, kosmetyczki – wszystkie produkty wykonane są ręcznie ze skór najwyższej jakości. Od 2000 roku sygnowane są charakterystycznym logo – bursztynowym oczkiem, który jest nie tylko znakiem elegancji i piękna, ale także przypomina o pomorskich korzeniach firmy. Jantar, podobno, uwalnia dobrą energię, a osobie go noszącej zapewnia pogodne usposobienie i życie w harmonii.

Sezonowa kolekcja torebek skorzanych Batycki0002 - BATYCKI  - torebki skórzane i biżuteria najwyższej klasy

Firma powstała w 1948 roku w Gdyni, a jej znakiem rozpoznawczym zawsze były produkty najwyższej jakości, klasa i solidne, ręczne wykończenie. Wyroby sygnowane logo firmy wzbudzały uznanie u każdego, kto się z nimi zetknął. Tak zresztą jest i dziś.

Skórzane torebki Batycki według światowych trendów

W fabryce na Dolnym Mieście w Gdańsku pracują projektanci, osoby zajmujące się ręcznym szyciem skór, specjaliści sprzedaży. Cały zespół pracuje pielęgnując tradycję, a jednocześnie śledząc nowe światowe trendy zarówno w Europie, w USA, jak i w krajach tak odległych nam kulturowo, jak Zjednoczone Emiraty Arabskie.

DSF5472 - BATYCKI  - torebki skórzane i biżuteria najwyższej klasy

W swojej ofercie BATYCKI posiada zarówno modele klasyczne, jak nowoczesne, dla klientek, które gonią za nowościami i nie boją się eksperymentów. Z myślą o nich dwa razy w roku tworzone są kolekcje sezonowe. Zmieniają się wtedy rodzaje skór, faktury, kolory. Zdaniem projektantów firmy BATYCKI eksperymenty są dozwolone, bo tradycja i moda nie wykluczają się nawzajem.

Warto jednak podkreślić, że wszystkie wyroby sygnowane bursztynowym oczkiem firmy BATYCKI charakteryzuje klasyczny umiar, nobilitacja szczegółu i niezwykła dbałość o niepowtarzalność. Zgodnie z filozofią firmy kobieta, która sięga po produkt marki BATYCKI, powinna mieć poczucie, że otrzymuje coś więcej niż piękny przedmiot.

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wielkość czcionki
Kontrast