Facebook Instagram Spotify

Marka BATYCKI to synonim klasy, prestiżu i luksusu. Skórzane torebki, portfele, aktówki i akcesoria sygnowane logo firmy znane są Polkom i Polakom od dekad. To dziś jedna z najstarszych firm w kraju zajmujących się wyrobem galanterii skórzanej najwyższej jakości.

Torebki skórzane Batycki

Obecnie znakiem BATYCKI sygnowana jest wąska grupa wyrobów galanterii skórzanej. To przede wszystkim damskie torebki skórzane projektowane z myślą o najbardziej wymagających klientkach, ale także mniejsza galanteria, jak portfele czy torby podróżne. Wyroby są nie tylko piękne, ale również użyteczne. Świadczą o elegancji, ale jednocześnie są wygodne i dopasowane do potrzeb klientów.

Skórzane torebki Batycki, portfele, rękawiczki, aktówki, breloki, etui, kosmetyczki – wszystkie produkty wykonane są ręcznie ze skór najwyższej jakości. Od 2000 roku sygnowane są charakterystycznym logo – bursztynowym oczkiem, który jest nie tylko znakiem elegancji i piękna, ale także przypomina o pomorskich korzeniach firmy. Jantar, podobno, uwalnia dobrą energię, a osobie go noszącej zapewnia pogodne usposobienie i życie w harmonii.

Firma powstała w 1948 roku w Gdyni, a jej znakiem rozpoznawczym zawsze były produkty najwyższej jakości, klasa i solidne, ręczne wykończenie. Wyroby sygnowane logo firmy wzbudzały uznanie u każdego, kto się z nimi zetknął. Tak zresztą jest i dziś.

Skórzane torebki Batycki według światowych trendów

W fabryce na Dolnym Mieście w Gdańsku pracują projektanci, osoby zajmujące się ręcznym szyciem skór, specjaliści sprzedaży. Cały zespół pracuje pielęgnując tradycję, a jednocześnie śledząc nowe światowe trendy zarówno w Europie, w USA, jak i w krajach tak odległych nam kulturowo, jak Zjednoczone Emiraty Arabskie.

W swojej ofercie BATYCKI posiada zarówno modele klasyczne, jak nowoczesne, dla klientek, które gonią za nowościami i nie boją się eksperymentów. Z myślą o nich dwa razy w roku tworzone są kolekcje sezonowe. Zmieniają się wtedy rodzaje skór, faktury, kolory. Zdaniem projektantów firmy BATYCKI eksperymenty są dozwolone, bo tradycja i moda nie wykluczają się nawzajem.

Warto jednak podkreślić, że wszystkie wyroby sygnowane bursztynowym oczkiem firmy BATYCKI charakteryzuje klasyczny umiar, nobilitacja szczegółu i niezwykła dbałość o niepowtarzalność. Zgodnie z filozofią firmy kobieta, która sięga po produkt marki BATYCKI, powinna mieć poczucie, że otrzymuje coś więcej niż piękny przedmiot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo