Biały Królik

Biały Królik to restauracja znajdująca się w butikowym Hotelu Quadrille Relais & Châteaux***** w Gdyni – luksusowym kompleksie pałacowo-parkowym z XVIII wieku przeznaczonym dla dorosłych (16+). Ten design hotel urządzony jest z rozmachem w stylistyce rodem z „Alicji w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla.

Jak sama powieść, awangardowy Biały Królik to miejsce magiczne, trochę szalone, poszerzające horyzonty smaków i apelujące do wszystkich zmysłów. Specjalnością szefa kuchni, Marcina Popielarza (finalisty S. Pellegrino Young Chef 2018) jest kuchnia polska, regionalna w autorskim wydaniu – oparta na sezonowych produktach od lokalnych dostawców. Ważna część propozycji kulinarnych Białego Królika to menu wegańskie dostępne a la carte oraz w formie degustacji. Doceniona przez prestiżowy przewodnik kulinarny Gault&Millau restauracja stała się synonimem kuchni kreatywnej, degustacyjnej, bogatej w formy. 

Unikatowa oferta kulinarna znajduje swoje dopełnienie w nietuzinkowych pałacowych wnętrzach oraz malowniczym ogródku restauracyjnym dostępnym w sezonie.

Więcej na: https://pomorskie-prestige.eu/food-stories-pomorskie-restauracje/nowosci-w-bialym-kroliku/

Kontakt:

Folwarczna 2, 81-547 Gdynia

www.bialy-krolik.pl

e-mail: restauracja@bialy-krolik.pl

Tel. +48 58 351 03 30 

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wielkość czcionki
Kontrast