Łukasz Stafiej www.lukaszstafiej.pl

Restauracje Gdańsk

Gdańsk. Stolica województwa pomorskiego, miasto każdego roku odwiedzane przez miliony turystów. Na liście obiektów, które trzeba tu zobaczyć znajdują się liczne zabytki, punkty widokowe, ścieżki leśne i nadmorskie, atrakcje sportowe, lokale rozrywkowe i restauracje. Gdańsk tych ostatnich ma z roku na rok coraz więcej i powoli wyrasta na jedną z najważniejszych gastronomicznych destynacji w Polsce.

Najświeższe produkty, najwyższa jakość

Gdańsk to przede wszystkim dostęp do morza, a zatem jest to miejsce, które słynie z ryb i dań rybnych. Śledzie, dorsze, halibuty. Świetnie przyrządzają je takie restauracje w Gdańsku jak Szafarnia 10, Zafishowani czy Gdański Bowke. Miłośnicy mięsa również znajdą coś dla siebie, a i wegetarianie nie wyjadą z Gdańska głodni.

Przewodnik po restauracjach

Restauracje w Gdańsku gwarantują niezapomniane doznania kulinarne – zarówno jeśli chodzi o tradycyjne potrawy, jak i bardziej wyszukane dania. Pomorskie-prestige.eu jest doskonałą wskazówką po kulinarnym Gdańsku – dowiesz się, w którym lokalu zjesz najsmaczniejsze ryby, a które słyną z przepysznej gęsiny. Będąc w Trójmieście, warto odwiedzić nowoczesne jak i eleganckie restauracje w Gdańsku.

LUK 8369 - Restauracje GdańskCorreze - Restauracje GdańskIMG 6590 - Restauracje Gdańsk

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast