Facebook Instagram Spotify

Witaj w Orii – to magiczne miejsce, które pozwoli Ci odkryć smaki, kulturę i piękno Gdańska, jednocześnie zapewniając chwile relaksu i odpoczynku, z dala od tłumu.

W premium restaurant & shows ORIA MAGIC HOUSE zabierzemy Ciebie w kulinarną podróż w czasie i przestrzeni, na domowe lokalne potrawy i napitki, gdzie każde danie i każdy trunek to prawdziwe dzieło sztuki, serwowane na ręcznie robionym talerzu i w eleganckim kieliszku. Oczarujemy Cię także smakiem bursztynowego setu, który nasza szefowa baru i mistrz kuchni przyrządzą na Twoich oczach-  jeśli tylko zechcesz, możesz obserwować ich pracę również przez tajemnicze lustro. A jeśli zapragniesz zaprosić do Orii rodzinę, przyjaciół czy współpracowników i zorganizować spotkanie okolicznościowe lub biznesowe, z przyjemnością stworzymy event, który spełni potrzeby i oczekiwania Twoje i Twoich Gości.

To tu, w sercu Gdańska nad samą Motławą, z widokiem na najznakomitsze zabytki, odpoczniesz na leżaku z ulubionym koktajlem w ręce na trawie w cieniu wiśniowych drzew, wypijesz aromatyczną, świeżo parzoną  kawę w restauracyjnym ogródku, posłuchasz znakomitej muzyki na żywo w designerskim, klimatyzowanym wnętrzu i przyjrzysz się obrazom … na suficie. W tym jednym miejscu łączymy strefę kulinarną z muzyczno- teatralną sceną, z galerią sztuki, z przestrzenią taneczno- eventową i biznesową. W Orii rozbudzimy wszystkie Twoje zmysły- włącz się w vibe niezapomnianych emocji i wrażeń.

No related posts found.

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo