shopping&lifestyle

Pomorskie to styl życia – moda, zakupy, wydarzenia

Gdzie wybrać się na shopping w pomorskim? Co zjeść? Jakie wydarzenia, poza Jarmarkiem św. Dominika, są warte uwagi wytrawnego podróżnika? Jak znaleźć najpiękniejsze wyroby jubilerskie z bursztynu bałtyckiego? Moda na zakupy od lokalnych rękodzielników nie przemija. Pomorskie to styl życia, o czym przekonasz się z newsów w dziale shopping & lifestyle regionalnego serwisu Pomorskie Prestige.

Slow lifestyle w pomorskim sygnowany sztuką rękodzieła

Zakupy w pomorskim to wcielenie w życie idei slow shopping, która nie mogłaby się tu spełnić bez unikalnej tradycji uprawiania sztuki rękodzielniczej. W pomorskim znajdziesz najpiękniejszą na świecie biżuterię z bursztynu, mnóstwo dzieł sztuki użytkowej, w tym ręcznie szyte torebki i kimona, murale na Zaspie w Gdańsku, targi biznesowe, festiwale muzyczne i kulinarne, wydarzenia wodno-sportowe z rozmachem, który przyciąga nad Morze Bałtyckie ludzi z całego świata.

W kulturowym tyglu Pomorza, którego sercem jest bez wątpienia Trójmiasto, lifestyle wyznacza rytm morza, zmienność pór roku, szacunek dla darów natury i różnorodność – w znaczeniu lokalnego bogactwa smaków, emocji i doświadczeń.

Pomorskie życie w rytmie slow

Poznaj wszystkie odcienie województwa pomorskiego, z kaszubskimi specjałami, regionalnymi restauracjami z gwiazdkami Michelin, zabytkowymi zamkami, kościołami i klasztorami, zapierającymi dech w piersiach żaglowcami i niezwykłym krajobrazem, poprzecinanym pagórkami, rzekami i jeziorami, aż po płonący o zachodzie słońca morski horyzont.

Między galeriami, kramami i wernisażami, gdy shopping nieco Cię znuży, znajdziesz w pomorskim też chwile dla ducha i ciała. Partnerzy serwisu Pomorskie Prestige śpieszą z ofertą warsztatów, m.in. jogi, medytacji, doświadczania lasu wszystkimi zmysłami, gry na misach tybetańskich oraz celebracji kobiecości. 

O tym, jak ważny jest dla Pomorzan lifestyle w zrównoważonym stylu, przekonasz się z kolei, odwiedzając wyjątkowy ogród tropikalny z ponad 150 gatunkami roślin, urządzony na terenie Olivia Business Centre – największego centrum biznesowego w Polsce. Bliskość natury w pracy ma przecież bezcenny wpływ na znakomite samopoczucie i efektywność.


Zanim na dobre wsiąkniesz w pomorskie, sprawdź, jak Ci smakuje, podążając szlakiem, wyznaczonym przez wyjątkową ofertę partnerów serwisu Pomorskie Prestige. To Twój slow lifestyle & shopping przewodnik po jednym z najpiękniejszych regionów w Polsce.

POMORSKIE PRESTIGE | Wszelkie prawa zastrzeżone |
Projekt i realizacja: Tomsky.pl
WordPress Ads
Wielkość czcionki
Kontrast