Inspiracje zakupowe

Moda na slow shopping w pomorskim – inspiracje zakupowe

Odwiedź topowe centra handlowe w Trójmieście, zajrzyj na międzynarodowe targi bursztynu, żywności naturalnej i lokalne kiermasze rękodzieła. Nie spiesz się, robiąc zakupy w pomorskim. Znajdź czas na filiżankę dobrej kawy w wyjątkowym miejscu i przejrzyj inspiracje zakupowe – powstałe na bazie unikalnych ofert partnerów serwisu Pomorskie Prestige.

Pomorskie inspiracje zakupowe – galerie, jarmarki i kiermasze

Zastanawiasz się, skąd czerpać inspiracje zakupowe? Prawdziwą kopalnią pomysłów na prezenty dla bliskich i lekarstwem na Twoje troski są pomorskie jarmarki, targi rękodzielnicze i lokalne kiermasze rękodzieła. Jeśli doceniasz piękno bursztynu bałtyckiego, niemal na każdym kroku znajdziesz w Gdańsku galerie wyrobów jubilerskich z jantarem w roli głównej. W pracowniach uznanych designerów znajdziesz rzeźby i dzieła sztuki użytkowej z bursztynu. Nie wspominając już o tym, że w Gdańsku odbywają się Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii Amberif, gdzie inspiracje znajdą głównie przedsiębiorcy.

Latem odwiedź Jarmark św. Dominika, zimą jarmark świąteczny, wiosną – wielkanocny kiermasz żywności naturalnej i rękodzieła. Poznaj również alternatywną stronę miasta, zaglądając na ulicę Wajdeloty w najstarszej części Dolnego Wrzeszcza, kuszącą bogactwem lokali gastronomicznych z rzemieślniczym piwem, sąsiedztwem sklepów, w otoczeniu eklektycznych kamienic z końca XIX wieku.

Nie samym rękodziełem Pomorze jednak stoi. Trójmiejskie centra handlowe kuszą nowymi kolekcjami, uznanymi na całym świecie markami, bogatą ofertą gastronomiczną i kulturalną. Warto odwiedzić m.in. galerie: Forum, Klif, Riviera, Bałtycką, Park Handlowy Matarnia, Designer Outlet Gdańsk. Więcej inspiracji zakupowych znajdziesz w serwisie Pomorskie Prestige.

POMORSKIE PRESTIGE | Wszelkie prawa zastrzeżone |
Projekt i realizacja: Tomsky.pl
Wielkość czcionki
Kontrast