Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!

Jak spędzić Sylwestra? To pytanie spędza sen z powiek niejednemu z nas. Pomysłów na zabawę jest mnóstwo. Lubimy bawić się na zorganizowanych imprezach, w domach, w gronie przyjaciół, w klubach lub w bardziej kameralnych miejscach. Nowy Rok warto powitać w wyjątkowym miejscu i w wyjątkowym towarzystwie. Gdzie? Oczywiście najlepiej nad polskim morzem!

Województwo pomorskie to miejsce niepowtarzalne na mapie Polski. Bogactwo przyrody, magiczne Kaszuby i cudowne, kojące Morze Bałtyckie to destynacja, do której warto się wybrać wkraczając w nowy, lepszy rok.

Sylwestrowa oferta lokali, hoteli, spa i restauracji na Pomorzu jest niezwykle bogata. Możemy zaszyć się w uroczej kaszubskiej miejscowości, gdzie w gronie serdecznych, otwartych Kaszubów spędzimy tę niepowtarzalną noc. Z drugiej strony noworoczne fajerwerki nigdzie nie wyglądają tak spektakularnie jak nad samym Bałtykiem. Spoglądając na kolorowe, rozświetlone niebo z perspektywą nieskończoności wody to niezapomniane przeżycie, które na długo pozostaje w pamięci.

Znajdujący się tuż przy plaży Hotel Bryza w Juracie proponuje zabawę sylwestrową dla wymagających. W ofercie nie znajdziemy klasycznego Balu Sylwestrowego, a raczej wykwintną kolację przy akompaniamencie duetu smyczkowego. To kolacja szczególnie wystawna z sześcioma daniami specjalnie skomponowanymi przez szefa kuchni specjalnie na tę okazję. Po kolacji goście bawić się będą w Kawiarni Monte Carlo, gdzie popis umiejętności da wokalistka jazzowa Krystyna Durys wraz z zespołem muzyków.

DSC 0123 - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!DSC 0124 - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!DSC 0155 - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!

Pałac Ciekocinko zaprasza do magicznego świata Alicji w Krainie Czarów. Podczas Balu Sylwestrowego goście w wytwornych, pałacowych wnętrzach raczeni będą pełnym niespodzianek menu serwowanym w formie niestandardowego bufetu. Będzie też uderzająca do głowy herbatka z Szalonym Kapelusznikiem czy karciane rozgrywki z Królową Kier.

1 32 - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!MG 9380%20%282%29 - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!pa%C5%82ac%20zima%202 - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!

Klasyczną zabawę sylwestrową w rytmie najnowszych i najlepszych przebojów oferuje Stary Browar Kościerzyna. Jednak w ofercie jest nie tylko zabawa, ale i uczta, podczas której spróbujemy dań z różnych zakątków świata. Odbędziemy zatem kulinarną podróż do najpyszniejszych zakątków Europy, Ameryki i Azji. Odwiedzimy zatem m.in. Tajlandię, Włochy i Meksyk.

20140913 130510 - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!

Niepowtarzalny Bal Sylwestrowy na Kaszubach? Koniecznie Hotel Aubrecht! Goście bawić się będą przy muzyce dwóch DJ-ów, a w międzyczasie degustować szampany. Próbować będzie można dań zimnych, ciepłych i myśliwskich, takich jak np. pieczona przepiórka, podwędzany halibut czy klasyczny tatar wołowy z piklami.

Natomiast w  bajkowym Quadrille Conference & Spa w Gdyni przywitać Nowy Rok można w iście królewski sposób: w pałacowych wnętrzach, przy menu degustacyjnym, wyszukanych trunkach oraz występie jednego z najwybitniejszych polskich jazzmanów, laureata nagrody Grammy – Włodka Pawlika.

Depositphotos 66902161 original - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!

Sylwester na Pomorzu to oczywistość. Pozostaje tylko kwestia wyboru lokalizacji. O rezerwację miejsca warto zatroszczyć się wcześniej, ponieważ wyjątkowa sceneria Pomorza sprawia, że Nowy Rok witamy tu niezwykle chętnie.

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Wielkość czcionki
Kontrast