Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!

Jak spędzić Sylwestra? To pytanie spędza sen z powiek niejednemu z nas. Pomysłów na zabawę jest mnóstwo. Lubimy bawić się na zorganizowanych imprezach, w domach, w gronie przyjaciół, w klubach lub w bardziej kameralnych miejscach. Nowy Rok warto powitać w wyjątkowym miejscu i w wyjątkowym towarzystwie. Gdzie? Oczywiście najlepiej nad polskim morzem!

Województwo pomorskie to miejsce niepowtarzalne na mapie Polski. Bogactwo przyrody, magiczne Kaszuby i cudowne, kojące Morze Bałtyckie to destynacja, do której warto się wybrać wkraczając w nowy, lepszy rok.

Sylwestrowa oferta lokali, hoteli, spa i restauracji na Pomorzu jest niezwykle bogata. Możemy zaszyć się w uroczej kaszubskiej miejscowości, gdzie w gronie serdecznych, otwartych Kaszubów spędzimy tę niepowtarzalną noc. Z drugiej strony noworoczne fajerwerki nigdzie nie wyglądają tak spektakularnie jak nad samym Bałtykiem. Spoglądając na kolorowe, rozświetlone niebo z perspektywą nieskończoności wody to niezapomniane przeżycie, które na długo pozostaje w pamięci.

Znajdujący się tuż przy plaży Hotel Bryza w Juracie proponuje zabawę sylwestrową dla wymagających. W ofercie nie znajdziemy klasycznego Balu Sylwestrowego, a raczej wykwintną kolację przy akompaniamencie duetu smyczkowego. To kolacja szczególnie wystawna z sześcioma daniami specjalnie skomponowanymi przez szefa kuchni specjalnie na tę okazję. Po kolacji goście bawić się będą w Kawiarni Monte Carlo, gdzie popis umiejętności da wokalistka jazzowa Krystyna Durys wraz z zespołem muzyków.

DSC 0123 - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!DSC 0124 - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!DSC 0155 - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!

Pałac Ciekocinko zaprasza do magicznego świata Alicji w Krainie Czarów. Podczas Balu Sylwestrowego goście w wytwornych, pałacowych wnętrzach raczeni będą pełnym niespodzianek menu serwowanym w formie niestandardowego bufetu. Będzie też uderzająca do głowy herbatka z Szalonym Kapelusznikiem czy karciane rozgrywki z Królową Kier.

1 32 - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!MG 9380%20%282%29 - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!pa%C5%82ac%20zima%202 - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!

Klasyczną zabawę sylwestrową w rytmie najnowszych i najlepszych przebojów oferuje Stary Browar Kościerzyna. Jednak w ofercie jest nie tylko zabawa, ale i uczta, podczas której spróbujemy dań z różnych zakątków świata. Odbędziemy zatem kulinarną podróż do najpyszniejszych zakątków Europy, Ameryki i Azji. Odwiedzimy zatem m.in. Tajlandię, Włochy i Meksyk.

20140913 130510 - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!

Niepowtarzalny Bal Sylwestrowy na Kaszubach? Koniecznie Hotel Aubrecht! Goście bawić się będą przy muzyce dwóch DJ-ów, a w międzyczasie degustować szampany. Próbować będzie można dań zimnych, ciepłych i myśliwskich, takich jak np. pieczona przepiórka, podwędzany halibut czy klasyczny tatar wołowy z piklami.

Natomiast w  bajkowym Quadrille Conference & Spa w Gdyni przywitać Nowy Rok można w iście królewski sposób: w pałacowych wnętrzach, przy menu degustacyjnym, wyszukanych trunkach oraz występie jednego z najwybitniejszych polskich jazzmanów, laureata nagrody Grammy – Włodka Pawlika.

Depositphotos 66902161 original - Nowy Rok powitaj nad polskim morzem!

Sylwester na Pomorzu to oczywistość. Pozostaje tylko kwestia wyboru lokalizacji. O rezerwację miejsca warto zatroszczyć się wcześniej, ponieważ wyjątkowa sceneria Pomorza sprawia, że Nowy Rok witamy tu niezwykle chętnie.

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wielkość czcionki
Kontrast