Gdynia o 10:00

Spacery „Gdynia o 10:00” – 27 spotkań, 11 hoteli, 10 tras, 9 przewodników, 5 instytucji kultury i Uniwersytet Morski w Gdyni.

„Gdynia o 10:00” – to druga edycja autorskiego projektu Gdyńskiej Rady Turystycznej. W każdą sobotę od lipca do końca września o godzinie 10:00 na niezwykłe spacery zapraszają uznani i lubiani gdyńscy przewodnicy.

 

Gdynia o 10
Marek Sałatowski

Na trasach spacerów: Port, Centrum, Kamienna Góra, Skwer Kościuszki, Morska, Kuracyjna, Witomino, Redłowo, Orłowo i Grabówek uczestnikom będą towarzyszyć pozytywne emocje, zdumiewające historie, zachwycające wrażenia i zawsze bardzo dobre, pogodne towarzystwo.

 

Gdynia o 10 spacer Gdynia o 10 spacer

W sezonie letnim 2021 zapraszamy do Gdyni – pełnej optymizmu, słońca i pozytywnej energii. Naszą niekonwencjonalną propozycją dla turystów, gości Gdyni jest sprawdzony w 2020 r. projekt spacerów „Gdynia o 10:00”. Na trasie spacerów gdyńscy przewodnicy –  kompetentnie, z entuzjazmem i fantazją opowiedzą o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Gdyni – mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.

 

4 - Gdynia o 10:00

Dlaczego emocje i wrażenia? Spacery mają swój początek w gdyńskich hotelach dużych i małych, kultowych i dopiero tworzących swoją historię. Będą to: Quadrille Relais & Châteaux*****, Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront ****, Nadmorski****, Różany Gaj****, Antares***, Gdynia Boutique ***, Jakubowy***, Mercure Gdynia Centrum***, Morski***, Willa Lubicz***, Dom Marynarza**. Pracownicy – profesjonalni hotelarze z pasją przedstawią dostępną ofertę organizowania imprez rodzinnych, wesel, szkoleń i konferencji oraz możliwości spędzania czasu wolnego.

 

Uniwersytet Morski w Gdyni
Uniwersytet Morski w Gdyni

Na trasach tegorocznej edycji „Gdynia o 10:00” zobaczymy też gdyńskie instytucje kultury, m.in.: Muzeum Emigracji, Muzeum Miasta Gdyni, Muzeum Marynarki Wojennej, Centrum Nauki Experyment, Mini-muzeum w kamienicy „Bankowiec”. Informację o obiektach i wystawach przekażą pracownicy – doświadczeni specjaliści.

Nowe trasy spacerów zapowiadają się bardzo ciekawie. Jednak wyjątkową atrakcją tzw. „wisienką na torcie” letnich wycieczek będą: budynek główny oraz Wydział Nawigacji Uniwersytetu Morskiego w Gdyni – dodaje Katarzyna Gruszecka-Spychała.

Zapraszamy na spacery „Gdynia o 10:00”.

Program i szczegóły wydarzenia:

Harmonogram spacerów:

http://www.grt-gdynia.pl/gdynia-o-10-tej/

Zapisy: Miejska Informacja Turystyczna, tel. 58 622 37 66, od poniedziałku do piątku, godz. 9:00-18:00,

Zapisy na wycieczki w lipcowe – od 28.06.2021 r.

Spacery odbywają się w reżimie sanitarnym obowiązującym w dniu wydarzenia.

 

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wielkość czcionki
Kontrast