slowlife

Pomorski slowlife – odpoczywaj w zgodzie ze sobą w rytmie natury

Zwolnij i znajdź wszystko, czego potrzebujesz na wakacje w pomorskim. Odetchnij od szybkiego tempa życia, przytul się do drzewa, zakop stopy w gorącym piasku i pozwól obmyć je orzeźwiającym falom Morza Bałtyckiego. Gdy tego zapragniesz, rzuć się w wir zakupów i imprez w Trójmieście, poczuj zastrzyk adrenaliny, zainspiruj się rękodziełem, odkryj płomień bursztynu. O to właśnie chodzi w błogiej powolności. Slowlife oznacza bowiem życie w zgodzie ze sobą. Znajdź swój rytm z Pomorskie Prestige.

Bądź najszczęśliwszą wersją siebie w pomorskim – slowlife na wakacjach

Od morza płynie spokój, pewność, że się nie przeleje, nawet przy silnym sztormie. Dzięki niezwykłym darom natury, w pomorskim spełnia się idea slowlife, zgodnie z którą powolny znaczy tyle, co zrównoważony. Slowlife polega zatem na szukaniu zdrowego balansu i dążeniu do harmonii w byciu najszczęśliwszą wersją siebie.

Znajdź powolny rytm codzienności, odkryj zalety slow tourism i slow travel na Pomorzu – powolnego zwiedzania i podróżowania, opartego na lokalności, wyzbyciu się stereotypów i zdrowym, zbilansowanym jedzeniu. Slow food jest bardzo ważną częścią pomorskiego stylu życia, dlatego znajdziesz tu kiermasze lokalnej żywności, towarzyszące najczęściej targom rękodzielnictwa.

Spróbuj odejść od zwiedzania Pomorza, według miejsc zaznaczonych w przewodnikach. Odkryj Kaszuby, Kociewie i Żuławy. Wynajmij pokój w lokalnym gospodarstwie agroturystycznym. Porozmawiaj z wytwórcami kozich serów i win. Zajrzyj do minibrowarów z rodzinną tradycją, skosztuj piw rzemieślniczych, cydru i nalewek oraz ręcznie tłoczonych soków.


Slowtravel może stać się sposobem na życie, wchodzi w krew również szybko jak cała idea slowlife. Zainspiruj się tym trendem z Pomorskie Prestige.

POMORSKIE PRESTIGE | Wszelkie prawa zastrzeżone |
Projekt i realizacja: Tomsky.pl
WordPress Ads
Wielkość czcionki
Kontrast