Agroturystyka z klimatem

Kwintesencja urlopu w stylu slow – agroturystyka pomorskie

Sielski krajobraz Kaszub, Żuław lub Kociewia, nadmorskich wsi, gdzie folklor miesza się z nowoczesnością, oferując Ci odpoczynek i regenerację sił w zgodzie z naturą. Odkryj wyjątkowe gospodarstwa agroturystyczne na Pomorzu, które zaskoczą Cię bogactwem smaków, kolorów, emocji płynących ze spotkania z ludźmi, którzy uwielbiają dzielić się swoją historią i efektami pracy rękodzielniczej.

Sprawdź, czym wyróżnia się slow tourism i dlaczego to idealna opcja dla Ciebie w dziale agroturystyka z Pomorskie Prestige.

Agroturystyka w pomorskim – zwiedzanie Pomorza bez przewodnika

Sednem filozofii turystyki w stylu slow jest odkrywanie potencjału regionu bez przewodnika, dotarcie do najbardziej pierwotnego klimatu, poznanie tradycji, która go ukształtowała, a zarazem ludzi, którzy kultywują dziedzictwo Pomorza. Obok najlepszych resortów spa, pięciogwiazdkowych hoteli i luksusowych marin w pomorskim znajdziesz przecież, położone z dala od miejskiego zgiełku, ekologiczne, kipiące folklorem gospodarstwa.

Agroturystyka to doskonały sposób na pyszne, lokalne i zdrowe wakacje nie tylko nad brzegiem morza. Zimą odkryjesz tu magię przysypanych śniegiem, bezkresnych, leśnych szlaków w Borach Tucholskich, wyścigi bojerów na malowniczych jeziorach rynnowych Pojezierza Kaszubskiego, a po dniu pełnym wrażeń usiądziesz z gospodarzem przy kominku, aby posłuchać lokalnych legend i wierzeń.

Wakacje w gospodarstwie agroturystycznym na Pomorzu to z kolei uczta przede wszystkim dla podniebienia. Sery z koziego mleka, miody z rodzinnej pasieki, wina z lokalnej winnicy, smak wypiekanego w domowym piecu chleba, jajka od szczęśliwych kurek i soki, tłoczone z jabłek z pobliskiego sadu. To wszystko masz na wyciągnięcie ręki, o świeżych rybach morskich i słodkowodnych nie wspominając.

Marzy Ci się urlop i agroturystyka z klimatem? Inspiracje znajdziesz w serwisie Pomorskie Prestige.

POMORSKIE PRESTIGE | Wszelkie prawa zastrzeżone |
Projekt i realizacja: Tomsky.pl
WordPress Ads
Wielkość czcionki
Kontrast