Łukasz Stafiej www.lukaszstafiej.pl

Royal Nature i aroniowy eliksir młodości

100 procent aronii – bez dodatku cukru, bez konserwantów. Taki jest sok Royal Nature z czarnoowocowej aronii. Całe owoce z dodatkiem musu z jabłek. To z kolei konfitury z aronii, również sygnowane etykietą Royal Nature. Rodzinna firma, którą dowodzi Paweł Dziel, to największy plantator aronii czarnoowocowej na Pomorzu.
Nalewka Royal Nature

W sumie 12 hektarów – tyle miejsca zajmuje aronia czarnoowocowa uprawiana przez Pawła Dziela. Ten młody człowiek postanowił odświeżyć rodzinną tradycję uprawy aronii, która sięga lat 80., i wyniósł ją na wyższy poziom. Tutaj aronia uprawiana jest bez użycia środków chemicznych. To całkowicie naturalny produkt.

Royal Nautre – 100-procentowy sok z aronii

Flagowy produkt Royal Nature to 100-procentowy sok z aronii. Produkowany jest bez dodatku wody, cukru i konserwantów. Tłoczony jest na zimno zaraz po zbiorze owoców. Dzięki temu już godzinę po rzeczonym zbiorze powstaje ten wyjątkowy, przepyszny ciemnobordowy sok.

Aronia Nature 2 - Royal Nature i aroniowy eliksir młodości

Druga duma Royal Nature to konfitury z aronii. Znajdziemy w nich całe owoce aronii, mało cukru i nieco musu z jabłek, który skutecznie przełamuje cierpki smak granatowo-fioletowych owoców.

Aronia Nature 7 - Royal Nature i aroniowy eliksir młodościAronia Nature 1 - Royal Nature i aroniowy eliksir młodości

Z aronii czarnoowocowej powstaje tu również jedyna w Polsce 100-procentowa nalewka słodzona miodem wielokwiatowym. – Takiej drugiej nie ma nigdzie w Polsce – opowiada z dumą Paweł Dziel.

A dlaczego warto spożywać aronię? – To niezwykle zdrowy owoc. Reguluje poziom ciśnienia tętniczego i poziom cukru we krwi oraz zmniejsza ryzyko zawału serca. Reguluje poziom cholesterolu, wpływa na układ trawienia, krążenia, perystaltykę jelit. Jest też eliksirem młodości. Wiadomo, że pochodzi z Ameryki Południowej i już młode Indianki piły sok z aronii, by dłużej zachować młody wygląd i zdrowie – przekonuje Paweł Dziel.

Aronia Nature - Royal Nature i aroniowy eliksir młodościDegutacja nalewski Royal Nautre

Firma Royal Nature współpracuje z wieloma restauracjami i przedsiębiorstwami związanymi z przetwórstwem spożywczym. Te produkty klasy premium znajdziemy na licznych imprezach ze zdrową żywnością w Trójmieście, na jarmarku cysterskim w Pelplinie czy na targu w Starogardzie Gdańskim. Produkty Royal Nature kupimy również przez internet.

Jak najlepiej spożywać nalewki Royal Nature? Paweł Dziel nie ma wątpliwości: – Nalewki pasują jako aperitif w wersji schłodzonej. Z miodem polecam je bardziej jako deser, szczególnie z dobrymi ciastami.

 

Kontakt:

tel.: +48 787 387 536

e-mail: biuro@royalnature.pl

www.royalnature.pl

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Wielkość czcionki
Kontrast