Centrum Medyczne Dr Kubik – najnowocześniejsze technologie i stały rozwój usług medycznych

Najnowocześniejsze technologie, stały rozwój usług medycznych i przygotowanie pod pacjentów zagranicznych – Centrum Medyczne Dr Kubik to jedna z wizytówek na trójmiejskiej mapie medycyny estetycznej, którą zdecydowanie warto odwiedzić.

zespół lekarzy dr Paweł Kubik - Centrum Medyczne Dr Kubik – najnowocześniejsze technologie i stały rozwój usług medycznych

Duży nacisk na nowoczesne rozwiązania i stale rozwijający się zespół to zaledwie dwa z wielu aspektów, które Centrum Medyczne Dr Kubik ulokowały na mapie najlepszych klinik medycyny estetycznej w województwie pomorskim. Kolejna placówka, jaką odwiedziliśmy w ramach wspólnego projektu portalu Zatoka Piękna i Pomorskie Prestige, to dzieło dr. Pawła Kubika, twórcy i właściciela gdyńskiej kliniki.

dr Paweł Kubik - Centrum Medyczne Dr Kubik – najnowocześniejsze technologie i stały rozwój usług medycznych

– W naszym Centrum Medycznym od lat otaczamy opieką pacjentów zarówno jeżeli chodzi o estetykę lekarską, kosmetologię, jak i chirurgię, ginekologię i inne dziedziny medycyny. Specjalizujemy się nie tylko w zabiegach podstawowych, ale przede wszystkim w wysoko zaawansowanych zabiegach technologicznych, pozwalających uzyskać najlepsze możliwe rezultaty przy najmniejszych ryzykach i najmniejszym okresie rekonwalescencji – mówi dr Paweł Kubik, lekarz medycyny estetycznej.

Najnowsze technologie w Centrum Medycznym Dr Kubik

Cały zespół Centrum Medycznego Dr Kubik stawia na najnowsze technologie, wprowadzając m.in. najmocniejszy na rynku laser pikosekundowy Discovery Pico czy wykorzystując światło LED, przyspieszające rekonwalescencję pacjentów po różnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Bogatą ofertę i możliwości technologiczne gdyńskiej kliniki uzupełnia też m.in. laser Cutera Excel V+ – najnowszy sprzęt do usuwania zmian naczyniowych, pigmentacyjnych i do odmładzania.

Dr. Kubik 10 - Centrum Medyczne Dr Kubik – najnowocześniejsze technologie i stały rozwój usług medycznychDr. Kubik 3 - Centrum Medyczne Dr Kubik – najnowocześniejsze technologie i stały rozwój usług medycznychDr. Kubik 4 - Centrum Medyczne Dr Kubik – najnowocześniejsze technologie i stały rozwój usług medycznych

– Stosując najnowszy laser Cutera Excel V+ mamy możliwość znacznego chłodzenia miejsc, które obejmujemy zabiegiem. Jest to chłodzenie tak doskonałe, że praktycznie nie jest nam potrzebne znieczulenie przedzabiegowe. Cutera Excel V+ ma również możliwość rozszerzenia plamki zabiegowej nawet do 14 mm! W związku z tym obszar objęty zabiegiem jest jednocześnie dużo większy i skraca nam to czas wykonywania zabiegu – wyjaśnia lek. med. Monika Kostuś-Chasles.

Centrum Medyczne Dr Kubik to również cała gama zabiegów z zakresu kosmetologii, włączając w to zabiegi na okolice twarzy i ciała, w tym wyszczuplające i modelujące sylwetkę. – Nasze zabiegi uzupełniają zabiegi wykonywane przez lekarzy. Są to zabiegi, które dotyczą każdej części ciała, począwszy od twarzy, kończąc na całym ciele. Taka jest też rola kosmetologa, aby zabiegi typowo pielęgnacyjne były uzupełnieniem każdej procedury medycznej. Na to najbardziej stawiamy w Centrum Medycznym Dr Kubik – dodaje Aleksandra Pawłowska, asystent Zarządu ds. promocji i sprzedaży.

Dr. Kubik 2 - Centrum Medyczne Dr Kubik – najnowocześniejsze technologie i stały rozwój usług medycznychDr. Kubik 8 - Centrum Medyczne Dr Kubik – najnowocześniejsze technologie i stały rozwój usług medycznych

Dr Paweł Kubik, który od lat przeprowadza szkolenia na kongresach i wydarzeniach medycznych na całym świecie, m.in. w zakresie zabiegów z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej i wysoko zaawansowanych technologii, przyznaje, że najważniejsza i tak pozostaje dla niego praca z jego zespołem. Jego zaangażowanie w pracy z pacjentami doceniają więc nie tylko pacjenci z Trójmiasta.

Dr. Kubik 13 - Centrum Medyczne Dr Kubik – najnowocześniejsze technologie i stały rozwój usług medycznychDr. Kubik 7 - Centrum Medyczne Dr Kubik – najnowocześniejsze technologie i stały rozwój usług medycznychDr. Kubik 6 - Centrum Medyczne Dr Kubik – najnowocześniejsze technologie i stały rozwój usług medycznychDr. Kubik 5 - Centrum Medyczne Dr Kubik – najnowocześniejsze technologie i stały rozwój usług medycznych

– Naszą opieką otaczamy pacjentów nie tylko lokalnie z Pomorza, a także z całej Polski. Opiekujemy się też pacjentami z zagranicy. Nasz personel jest specjalnie przygotowany do obsługi pacjentów z zagranicy, a także nasze procedury pozwalają nam w ciągu jedno-dwudniowego pobytu wykonać wiele niezbędnych zabiegów – podkreśla właściciel kliniki.

 

Kontakt

Centrum Medyczne Dr. Kubik

Skwer Kościuszki 15/17, Gdynia

tel.: +48 58 682 21 45

www.drkubik.pl

PARTNER
POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

WordPress Ads
Wielkość czcionki
Kontrast