Warning: session_start(): open(/tmp/sess_651ae5fb872ac4353029a59ec1e9db5e, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/noclegi/domains/pomorskie-prestige.eu/public_html/wp-content/plugins/bsa-pro-scripteo/lib/functions.php on line 7

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/noclegi/domains/pomorskie-prestige.eu/public_html/wp-content/plugins/bsa-pro-scripteo/lib/functions.php on line 7
Swissmed Gdańsk - Co do zaproponowania ma pacjentom Gdański szpital
Olga Kharina

Co do zaproponowania ma pacjentom gdański Szpital Swissmed?

www.zatokapiekna.pl
28.02.2020

Znakomici specjaliści, szeroki zakres wykonywanych operacji i wyjątkowy oddział położniczo-neonatologiczny to zaledwie część tego, co do zaproponowania ma pacjentom gdański Szpital Swissmed.

Logo SwissmedRecepcja szpitala Swissmed GdańskRecepcja szpitala Swissmed Gdańsk - Recepcjonistka

Od okulistyki do porodów

Szpital Swissmed to nowoczesna placówka medyczna specjalizująca się w komercyjnych zabiegach chirurgicznych, m.in. z zakresu okulistyki, ortopedii, proktologii, chirurgii naczyń i ogólnej. W jej ofercie obecna jest także chirurgia piersi, w której do problemu podchodzi się holistycznie – lecząc i pamiętając o estetyce piersi, a zatem wykonując też rekonstrukcje piersi po mastektomii. W szpitalu wykorzystywany jest innowacyjny, najwyższej klasy sprzęt medyczny, m.in. laser excimerowy do laserowej korekcji wzroku czy zielony laser PVP do operacji prostaty.

laser excimerowy do laserowej korekcji wzroku w Swissmedaparatura medycyna w szpitalu Swissmed Gdańsk najwyższej klasy sprzęt medyczny w Swissmed

Szpital Swissmed funkcjonuje na rynku trójmiejskim od 16 lat. W tej chwili skoncentrowaliśmy się na działalności komercyjnej. Nasz szpital ma powierzchnie ok. 8000 m2 , gdzie są zlokalizowane 4 sale operacyjne. Szpital ma bardzo duże możliwości związane z diagnostyką, z leczeniem, oraz konsultowaniem pacjentów. Jesteśmy skupieni na różnego rodzaju działalności operacyjnej, czyli chirurgia, ginekologia, ortopedia, onkologia. Stosujemy nowoczesne techniki laserowe i małoinwazyjne – mówi lek. med. Włodzimierz Piankowski, dyrektor Szpitala Swissmed, specjalista chirurgii naczyniowej.

łodzimierz Piankowski, dyrektor Szpitala Swissmed

Gdański szpital realizuje często zabiegi, na które w państwowej służbie zdrowia są najdłuższe kolejki. – Szacuje się, że rocznie przeprowadza się około 30 000 zabiegów w placówkach publicznych i drugie tyle w placówkach prywatnych – zaznacza w rozmowie z nami lek. med. Janusz Orzelski, lekarz specjalista II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W gdańskim szpitalu przeprowadzane jest m.in. leczenie laparoskopowe kamicy pęcherzyka żółciowego, wykonywanych jest również wiele zabiegów na przepukliny oraz zabiegów związanych z patologiczną otyłością.

lek. med. Janusz Orzelski, lekarz specjalista II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej w Swissmedlek. med. Janusz Orzelski, lekarz specjalista II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej w Swissmed

Mimo niesamowicie rozwiniętej chirurgii na uwagę zasługuje też wyjątkowy oddział położniczo-neonatologiczny, który jest jedyną placówką prywatną w tej części Polski. Dbałość o komfort jest tu równie ważna jak bezpieczeństwo. Dla wygody kobiet sale porodowe wyposażono w pomoce farmakologiczne i niefarmakologiczne. Po porodzie pacjentki również mają do dyspozycji pojedyncze sale z łazienkami oraz z podgrzewanymi stanowiskami dla noworodków.

Sala rehabilitacyjnaoddział położniczo-neonatologiczny w Swissmed inkubatory dla dzieciSala położniczaLekarz w szpitalu Swissmed

Dla pacjentów nie tylko z Polski

Holistyczne podejście do pacjenta, praca na wysokiej klasy sprzęcie medycznym i szeroki zakres działalności sprawiają, że gdański szpital przyciąga pacjentów nie tylko z Pomorza. Na leczenie w Swissmedzie decydują się osoby z całego kraju, ale także z zagranicy. Placówka skupia bowiem bardzo dobrych specjalistów, którzy są w stanie pomóc pacjentom z różnego rodzaju schorzeniami.

Oczywiście, nawet najlepsza technologii sama nie wykona zabiegu, i to czym my się wyróżniamy na rynku, to jest obecność doskonałych specjalistów z różnych dziedzin. Jesteśmy przygotowani pod kątem obsługi pacjentów nie tylko z Polski, ale też z zagranicy. Lekarze oraz personel mówią po angielsku i są dobrze przygotowani merytorycznie. Gdańsk jest doskonale skomunikowany i to pomaga naszym pacjentom z zagranicy przylatywać do nas na zaplanowane leczenie, a nawet na same tylko konsultacje – podsumowuje lek. med. Włodzimierz Piankowski.

 

Kontakt

ul. Wileńska 44, Gdańsk

tel. + 48 58 524 15 00

www.swissmed.com.pl

POLECANE DLA CIEBIE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Wielkość czcionki
Kontrast