Olga Kharina/Zatokapiekna.pl

Dentineo Clinic w Gdańsku. „Leczymy pacjenta, nie pojedynczy ząb”

Zatokapiekna.pl
08.06.2020

Uwaga: zdjęcia do fotorelacji w klinice zostały zrealizowane jeszcze przed pandemia koronawirusa w Polsce.

Piękny, zdrowy uśmiech to spełnienie marzeń niejednego pacjenta. Właśnie to pragnienie pomagają spełnić specjaliści z Dentineo Clinic w Gdańsku, których motto brzmi „Leczymy pacjenta, nie pojedynczy ząb”.

Dentineo - Dentineo Clinic w Gdańsku. „Leczymy pacjenta, nie pojedynczy ząb”

Połączenie stomatologii estetycznej z chirurgią stomatologiczna, leczeniem kanałowym pod mikroskopem i zaawansowaną diagnostyką czyni z Dentineo Clinic nowoczesną placówkę stomatologiczną. Wysokiej jakości sprzęt medyczny, duża wiedza i wieloletnie doświadczenie stomatologów, to jednak nie wszystko, ponieważ w gdańskiej placówce równie istotne jest empatyczne podejście do pacjentów, które dało się odczuć także podczas naszej wizyty. Czym wyróżnia się klinika, co do zaproponowania ma swoim pacjentom i jak zadbała o bezpieczeństwo w warunkach COVID-19?

Dentineo 3 scaled - Dentineo Clinic w Gdańsku. „Leczymy pacjenta, nie pojedynczy ząb”Dentineo 22 scaled - Dentineo Clinic w Gdańsku. „Leczymy pacjenta, nie pojedynczy ząb”Dentineo 26 scaled - Dentineo Clinic w Gdańsku. „Leczymy pacjenta, nie pojedynczy ząb”

Stomatologia z pasją w Dentineo Clinic

Klinika Dentino powstała 6 lat temu. Przez ten okres czasu udało nam się przekonać do siebie, a co ważniejsze do komfortowego leczenia, szeroką rzeszę pacjentów. To właśnie nasi pacjenci są najważniejszą naszą wizytówką, ale także główną motywacją do dalszego rozwoju w zakresie pogłębiania wiedzy i wprowadzania nowych technologii. Uważam, że indywidualne i pełne empatii podejście do pacjenta jako Osoby, a nie „posiadacza zębów”, jest naszym znakiem rozpoznawczym. – mówi w rozmowie z Zatoką Piękna założyciel placówki dr Adam Bielawski, który doskonale zna też możliwości nowych technologii.

Adam Bielawski scaled - Dentineo Clinic w Gdańsku. „Leczymy pacjenta, nie pojedynczy ząb”

Ich obecność w gdańskiej klinice pozwala zaproponować pacjentom leczenie i diagnostykę na najwyższym światowym poziomie.

Oczywiście wspomagają nas w tym najnowocześniejsze cyfrowe technologie jak Skanery wewnątrzustne, tomografia komputerowa, mikroskopy stomatologiczne. Nie można również zapomnieć o niezwykle komfortowym dla pacjenta i bardzo efektywnym komputerowym znieczuleniu. – podkreśla dr Bielawski.

Dentineo 16 scaled - Dentineo Clinic w Gdańsku. „Leczymy pacjenta, nie pojedynczy ząb”Dentineo 24 scaled - Dentineo Clinic w Gdańsku. „Leczymy pacjenta, nie pojedynczy ząb”Dentineo 23 scaled - Dentineo Clinic w Gdańsku. „Leczymy pacjenta, nie pojedynczy ząb”

Tomograf komputerowy Carestream to nie tylko zdjęcia panoramiczne, ale również trójwymiarowe obrazy kości i korzeni zębów. Teraz widzimy to, co wcześniej było niewidoczne. Skaner wewnątrzustny Primescan niezmiernie dokładnie i szybko tworzy cyfrowe modele uzębienia. Zapewnia też super komfort dla pacjenta (nieprzyjemne wyciski-odciski nie są już potrzebne). A dzięki komputerowemu znieczuleniu pacjenci nawet nie wiedzą, w którym momencie zostało podane znieczulenie, po chwili po prostu czują, że nie czują. – wyjaśnia właściciel kliniki Dentineo.

Dentineo 27 scaled - Dentineo Clinic w Gdańsku. „Leczymy pacjenta, nie pojedynczy ząb”Dentineo 19 scaled - Dentineo Clinic w Gdańsku. „Leczymy pacjenta, nie pojedynczy ząb”

W gdańskiej klinice, m.in. w implantologii, praktykuje się ponadto badania 3D, które zapewniają umiejscowienie implantów w jak najlepszej pozycji. W trosce o piękny uśmiech pacjentów prowadzone są ponadto konsultacje metodą Digital Smile Design (cyfrowe projektowanie uśmiechu), które pozwalają  zobrazować efekt leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. Polega to na przymierzeniu „ szytego na miarę „uśmiechu , dopasowanego  do twarzy i indywidualnych warunków pacjenta

Komfort i bezpieczeństwo pacjentów

O komfort, bezpieczeństwo i wysoką jakość leczenia w Dentineo Clinic dba zespół doświadczonych specjalistów, w tym protetycy, endodonci czy implantolog. Swoją wiedzą wspierają ich higienistki i asystentki stomatologiczny, a także opiekun pacjenta. Wszyscy, łącząc siły, oferują kompleksowe leczenie.

Dentineo 14 scaled - Dentineo Clinic w Gdańsku. „Leczymy pacjenta, nie pojedynczy ząb”Dentineo 13 scaled - Dentineo Clinic w Gdańsku. „Leczymy pacjenta, nie pojedynczy ząb”

Zespół Dentineo to pełni empatii specjaliści w zakresie poszczególnych dziedzin stomatologii. Osobiście specjalizuję się w bezbolesnym i przyjaznym pacjentowi leczeniu implantologicznym. Dr Alicja Ramsz i dr Jacek Januszewski, to stomatologia zachowawcza oraz stomatologia estetyczna w tym niesamowite metamorfozy uśmiechu za pomocą licówek porcelanowych. Dr Anna Osińska wraz z dr Mają Wiśniewska są niedoścignione w leczeniu endodontycznym zwanym kanałowym. Ponadto dr Maja spełnia się w zakresie Medycyny Estetycznej i zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego i botoxu. We wszystkich tych zabiegach wspomagają nas Asystentki Stomatologiczne: Weronika i Magda, bez nich nie dalibyśmy rady. Klaudia Bartochowska opiekuje się pacjentami od ich pierwszego kontaktu z kliniką, aż do ostatniej wizyty w gabinecie. Jest Aniołem Stróżem naszych pacjentów. Po zakończonym leczeniu przypomina także o późniejszych wizytach kontrolnych i higienizacyjnych. Ania Brokos i Ewelina Matysek, nasze higienistki, są niezastąpione jeśli chodzi laserowe wybielanie zębów (trwa tylko 20 min), oraz  zabiegi profesjonalnej higienizacji gabinetowej. Przekonacie się, że to trochę jak wizyta w „zębowym SPA” – opowiada dr Adam Bielawski.

Klinika Dentineo w Gdańsku specjalizuje się niezwykle kompleksowym i indywidualnie dopasowanym  podejściu do problemów i potrzeb pacjentów, to dlatego na leczenie tutaj decydują się również liczni turyści medyczni z Norwegii czy Wielkiej Brytanii.

Wizyty w Dentineo Clinic odbywają się aktualnie zgodnie z zaostrzonymi zasadami sanitarno-epidemiologicznymi dla placówek stomatologicznych:

– Pacjenci umawiani są na wizyty telefonicznie lub przez internet.

– Każdy pacjent po wejściu do poczekalni ma mierzoną temperaturę oraz dezynfekowane dłonie przez personel kliniki.

– W poczekalni kliniki może oczekiwać tylko 1 pacjent (ewentualnie dziecko z 1 opiekunem). Przygotowane zostały również leżaki dla pacjentów, w słonecznym miejscu tuż przed kliniką, gdyby zaszła potrzeba oczekiwania na zwolnienie się poczekalni.

– Wszystkie powierzchnie w poczekalni są dezynfekowane po każdym pacjencie.

– Wydłużone zostały przerwy między wizytami pacjentów na dezynfekcję gabinetu.

Dentineo Clinic w Gdańsku wykonuje już wszystkie zabiegi z ich szerokiej oferty.

 

Kontakt

ul. Leszczynowa 90 U/2, Gdańsk

tel.: 884 084 034

www.dentineo.com

PARTNER
POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Wielkość czcionki
Kontrast