Europejskie Centrum Implantologii i Estetyki VIVADENTAL

VIVADENTAL to mię™dzynarodowy oś›rodek kliniczny, szkoleniowy i naukowo-badawczy oferująący Pacjentom możliwość‡ spełniania najś›mielszych marzeń o zmianie wł‚asnego wyglądu.

Profesjonalne leczenie estetyczne obejmuje zabiegi z zakresu wszystkich dziedzin stomatologii, implantologii stomatologicznej, dermatologii i chirurgii estetycznej twarzy, przy wykorzystaniu najnowszych osią…gnieć‡ współczesnej medycyny i zaawansowanych technologii.

Proces leczenia realizowany jest przez zespół‚ lekarzy specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych metod leczenia i przeprowadzaniu kompleksowej metamorfozy twarzy i uzębienia.

VIVADENTAL oferuje najwyższe standardy terapeutyczne oparte o najnowsze osią…gnięcia nauki, co gwarantuje rezultaty spektakularne i dotąd nieosią…galne, honorujące kulturę i estetykę człowieka wyrażające się poprzez zdrowy, piękny i nieskazitelny uś›miech, które zachwycają… efektem i prezencją…, przynoszą… Pacjentom komfort, wygodę™ i satysfakcję™.

DSC 7793 - Europejskie Centrum Implantologii i Estetyki VIVADENTALDSC2041 - Europejskie Centrum Implantologii i Estetyki VIVADENTALDSC1809 - Europejskie Centrum Implantologii i Estetyki VIVADENTAL

Kontakt
Aleja Zwycięstwa 48, Gdańsk
Tel. + 48 58 346 15 66
e-mail: vivadental@vivadental.pl
www.vivadental.pl
[mapa]Aleja Zwycięstwa 48, Gdańsk[/mapa]

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast