PURO GDAŃSK

Hotel PURO nad gdańską Motławą oferuje jeszcze więcej doświadczeń gościom odwiedzającym Trójmiasto – 211 pokoi, w tym 9 apartamentów, 5 sal konferencyjnych, restaurację Magari, podniebny bar INK Above oraz PRISMA SPA.

Centralna lokalizacja to jeden z głównych elementów tożsamości marki PURO, dlatego w Gdańsku hotel zagościł przy Zielonej Bramie starego miasta, na historycznej Wyspie Spichrzów. Wnętrza zaprojektowane przez londyńskie studio DeSallesFlint nawiązują do jej historii i stojących tu niegdyś spichlerzy. Widać w nich także inspiracje projektantów stocznią, zwłaszcza w elementach konstrukcji 8-piętrowego atrium.

Gdańskie PURO to również druga lokalizacja włoskiej restauracji Magari. Za sterami kuchni stoi szef kuchni Marek Rogalski. W barze INK Above, z którego rozpościera się widok na marinę, goście mogą wybierać z autorskiej karty koktajli. Entuzjaści zabiegów regeneracyjnych stracą głowę i ciało dla PRISMA spa, miejsca, w którym rytuały pielęgnacyjne są dopasowywane do czasu, którym dysponują goście. Nowoczesne zabiegi na twarz i ciało zostały oparte o kosmetyki polskiej marki Alba1913.

Kontakt:

Stągiewna 26, 80-750 Gdańsk

www.purohotel.pl

e-mail: gdansk@purohotel.pl

tel. + 48 563 50 00

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

WordPress Ads
Wielkość czcionki
Kontrast