Quadrille SPA. Magia dla ciała i duszy

– Quadrille SPA to jedyna strefa w naszym hotelu, gdzie nie czarujemy.  To miejsce, w którym można poddać się holistycznej pielęgnacji. Terapie relaksacyjne, pielęgnacyjne umiejętnie łączmy z technologią. To właśnie synergia zabiegów high-tech i składników aktywnych zawartych w  preparatach kosmetycznych pozwoli na zachowanie młodego, zdrowego wyglądu oraz osiągnięcie harmonii całego organizmu – mówi Ewelina Araszkiewicz z Quadrille SPA w gdyńskim hotelu Quadrille.

BWphotography0031 - Quadrille SPA. Magia dla ciała i duszyBWphotography0028 - Quadrille SPA. Magia dla ciała i duszy

Quadrille to marka świetnie rozpoznawana nie tylko na Pomorzu, ale w całej Polsce. Wyjątkowy koncept całego hotelowego kompleksu to synonim jakości i oryginalności najwyższych lotów. Podkreślić bowiem trzeba, że Hotel Quadrille to tak naprawdę krajobraz wyjęty prosto z niezwykłej powieści Lewisa Carrolla „Alicja w Krainie Czarów”. Cały kompleks utrzymany jest właśnie w bajkowej stylistyce, a odwiedziny Quadrille to jak przejście tajemniczą króliczą norą do świata pełnego magii.

Quadrille%20SPA%20%287%29 - Quadrille SPA. Magia dla ciała i duszyQuadrille%20SPA%20%286%29 - Quadrille SPA. Magia dla ciała i duszyQuadrille%20SPA gabinety%20%282%29 - Quadrille SPA. Magia dla ciała i duszy

Ofertę hotelową i niezwykłe propozycje kulinarne restauracji fine diningowej Biały Królik uzupełniają zabiegi Quadrille SPA.

Znajdziemy tu wszystko, czego nam potrzeba: basen, jacuzzi, sauny, siłownia, innowacyjne i autorskie zabiegi oraz zaawansowane technologie. Jak mówią właściciele, najważniejsze jest zachowanie równowagi między ciałem a duchem, stąd połączenie oferty stricte SPA z zabiegami medycznymi i terapiami niestandardowymi skupiającymi się na wnętrzu człowieka, wyciszeniu i odzyskaniu równowagi.

–       Działamy dwutorowo. Terapie manualne na twarz- Selvert Thermal i ciało- Comfort Zone, oryginalne masaże, koncerty mis i gongów tybetańskich rekomendowane są w celu regeneracji psychofizycznej. Natomiast najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu kosmetologii Surgen, Zaffiro, Endermologie LPG, Vectus, HydraFacial czy MedContour  są gwarantem rewelacyjnych efektów m.in. redukcji tkanki tłuszczowej czy owłosienia, poprawy kondycji skóry, odmładzania oraz redukcji zmarszczek – opowiada Ewelina Araszkiewicz.

W bogatej ofercie Quadrille SPA znajdziemy między innymi zabieg Zaffiro, czyli termolifting, który polega na wykorzystaniu promieniowania IR. Dzięki wiązce światła podczerwonego włókna kolagenowe ulegają podgrzaniu, co przywraca ich pierwotny kształt, a skóra staje się napięta i bardziej elastyczna. Zabieg stosowany w okolicy twarzy poprawia owal, podnosi opadające policzki, wygładza zmarszczki i poprawia elastyczność.

Z kolei Med 2 Contour to nieinwazyjny zabieg niechirurgicznej liposukcji. Dzięki niemu skutecznie można pozbyć się  cellulitu oraz modelować ciało.  Aparat ultradźwiękowy Medical typ Med2 Contour jest urządzeniem emitującym fale ultradźwiękowe o częstotliwości 1 MHz, które sięgają 4 mm w głąb skóry. Fale ultradźwiękowe prowadzą do rozbicia komórek tłuszczowych, a następnie przy pomocy masażu, upłynniona tkanka tłuszczowa jest usuwana drogami chłonnymi.

Quadrille%20SPA zabieg%20ZAFFIRO - Quadrille SPA. Magia dla ciała i duszyQuadrille%20SPA zabieg%20ENDERMOLOGIA - Quadrille SPA. Magia dla ciała i duszyQuadrille%20SPA zabieg%20VECTUS - Quadrille SPA. Magia dla ciała i duszy

Największą popularnością wśród gości cieszy się autorski rytuał Quadrille. – To ceremonia dotyku dla ciała, duszy i umysłu. Masaż, który powstał z myślą o osobach pragnących uwolnić się od napięć. Łączy techniki masażu klasycznego oraz pracę na głębokich tkankach z charakterystycznymi długimi, płynnymi ruchami masażu lomi lomi oraz likwidującymi bóle uciskami masażu shiatsu. Relaksuje i przywraca równowagę, harmonizuje emocje, pobudza cyrkulację krwi, metabolizm oraz produkcję endorfin – wyjaśnia Ewelina Araszkiewicz.

Pałac Quadrille jest jedyną przestrzenią hotelową w Trójmieście stworzoną zgodnie z trendem „adults only”, a zatem przyjazną osobom dorosłym. – Systematycznie zapraszamy naszych gości w niezwykłą podróż w głąb siebie przy dźwiękach mis i gongów tybetańskich. Ponadto cyklicznie w niedziele organizujemy Sunday Spa, gdzie wejście do wodnej strefy a˚quadrille możliwe jest w godzinach 12:00-22:00, a lunch serwowany jest  w hotelowym Pubie 10/6. Cena takiego dziennego pobytu wynosi 125 PLN/osoba – dodaje manager Spa & Wellness Quadrille SPA.

Quadrille%20SPA%20%281%29 - Quadrille SPA. Magia dla ciała i duszyQuadrille%20SPA zabieg%20MED%202%20CONTOUR - Quadrille SPA. Magia dla ciała i duszyQuadrille%20SPA%20%2811%29 - Quadrille SPA. Magia dla ciała i duszy

W Quadrille  SPA pracują specjaliści z zakresu kosmetologii i wykwalifikowani terapeuci, tacy jak certyfikowany bodyworker shiatsu, instruktor hatha- jogi i specjalista terapii wisceralnej, Gua Sha oraz masażu bańką chińską czy specjalista masażu dźwiękiem.

Nic tylko poddać się magii tego miejsca i niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki dać oczarować  ciało i duszę.

 

Quadrille Hotel & Spa

ul. Folwarczna 2, Gdynia

tel. +48 58 351 03 20

email: spa@quadrille.pl

www.quadrille.pl

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast