Rekomendowane portale usług medycznych

Polska jest nazywana „Szpitalem Europy”. Według oficjalnych danych istnieje tam około 1800 szpitali – 1100 prywatnych i około 720 publicznych, co wpływa na popularność turystyki medycznej. Jednak jak dotrzeć do rekomendowanych klinik, gdzie pewność profesjonalnej obsługi jest na stuprocentowym poziomie? Idealnym rozwiązaniem dla potencjalnego pacjenta są portale usług medycznych z regionu pomorskiego takie jak: www.treatmentinpoland.com oraz www.trendmed.eu, gdzie nie tylko można zakupić ofertę dopasowaną do potrzeb ale i skorzystać z konsultacji medycznych.

Treatment in Poland jest międzynarodową organizacją, która umożliwia i nadzoruje dostęp do najwyższej jakości systemu medycznego pacjentom z całego świata posiadając tym samym pozytywną rekomendację oraz certyfikaty Polskiego Stowarzyszenia Turystyki Medycznej. Jednym z głównym atutów jest całościowe podejście do choroby. Podejmowana jest ocena dokumentacji medycznej w zespole lekarzy a co za tym idzie indywidualnie dostosowany plan leczenia. Szczegóły interwencji i koszty uzgadniane są przed przyjazdem do Polski na leczenie. Dodatkowo zapewniana jest opieka osobistego asystenta 24h na dobę, co zdecydowanie wpływa na komfort pacjenta przy pobycie w Polsce. Oferta Treatment in Poland jest niezwykle szeroka i obejmuje: chirurgię, diagnostykę obrazową i badania laboratoryjne, ginekologię, leczenie niepłodności, medycynę estetyczną i sportową, neurologię i neurochirurgię, okulistykę, onkologię, ortopedię i chirurgię rąk, otoloaryngologię, rehabilitację, stomatologię, testy genetyczne, urologię.

Natomiast Trendmed to bogaty wybór ofert medycznych, zdrowotnych, kosmetycznych i także związanych z wypoczynkiem i relaksem na terenie Polski. Na portalu potencjalny pacjent otrzyma informację o najlepszych klinikach, gabinetach, zarezerwuje wizytę, zabiegi, hotel, zakupi pakiety pobytowe w spa oraz sanatorium. Uzyska także informację o turystycznych walorach odwiedzanej destynacji, o ciekawych wydarzeniach oraz rekomendowanych miejscach. Trendmed zajmuje się również aktywnym pozyskiwaniem z Europy Zachodniej klientów/ pacjentów dla zarejestrowanych na portalu placówek, oferujących różnorodne usługi medyczne i kosmetyczne w Polsce. Współpracuje wyłącznie z tymi polskimi placówkami, które są realnie zainteresowane realizacją usług dla obywateli Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Norwegii i Szwecji. Mocna oferta oraz chęć poszerzenia zasięgu działalności wystarczają, aby dokonać rejestracji na portalu Trendmed. Kolejnym etapem jest podpisanie umowy, które rozpoczyna satysfakcjonujący obie strony model współpracy. Warta podkreślenia jest również  kompleksowa usługa dla klientów przyjeżdzających do Polski, w tym: zindywidualizowana pomoc w postaci analizy wypełnionego formularza „Asystenta”, wyszukiwanie zabiegów w sprawdzonych, polskich klinikach – zarejestrowanych na portalu, łatwe i wygodne zarezerwowanie terminu wizyty, korzystniejsza cena leczenia i rekreacji, rezerwacja hotelu oraz dojazdu z/do lotniska, wyszukanie dodatkowych atrakcji, które mogą umilić pobyt w naszym kraju”.

Więcej informacji o usługach medycznych na Pomorzu można uzyskać w centrum obsługi pacjenta (office@treatmentinpoland.com) oraz Trendmed.eu (www.trendmed.eu).

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast