Wellness i SPA

Nowoczesne i luksusowe zabiegi wellness i SPA na Pomorzu

Odkryj potencjał filozofii wellness i znajdź strefę SPA, która ukoi Twoje zmysły, kierując się ofertą luksusowych hoteli, ośrodków wypoczynkowych i klinik medycznych, dostępnych w serwisie Pomorskie Prestige.

Filozofia szczęścia oparta na trosce o ciało – najlepsze strefy wellness i SPA

Słowo SPA wywodzi się z języka łacińskiego. Sanus per aquam znaczy „zdrowy dzięki wodzie”, właśnie dlatego większość stref wellness i SPA w luksusowych hotelach opiera swoje działanie na ofercie wodno-rekreacyjnej, z zapleczem jacuzzi oraz wszelkiego rodzaju saun.

Punktem wyjścia do pięknej skóry jest bowiem nie tylko odpowiednie oczyszczenie, nawilżenie i odprężenie za pomocą zabiegów kosmetycznych, ale przede wszystkim zdrowy, aktywny odpoczynek. Ciało i umysł wolne od stresu to droga do szczęścia i młodego wyglądu.

SPA & wellness w trosce o szczęście i młody wygląd

Zdrowa dieta, aktywność fizyczna, w tym pływanie i ruch na świeżym powietrzu, a do tego profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało – w tym specjalizują się luksusowe hotele, oferujące holistyczne podejście do wypoczynku. Nie zawsze musisz wyjeżdżać na weekend lub dłuższy urlop, aby zadbać o siebie na najwyższym poziomie. Poznaj kilka rodzajów usług pielęgnacyjnych z zakresu wellness i SPA.

  • Day SPA – kilkugodzinne zabiegi pielęgnacyjne w salonach kosmetycznych;

  • Medical SPA – zabiegi zdrowotne i rehabilitacyjne, realizowane w trakcie pobytu w ośrodku wypoczynkowym przez wykwalifikowany personel medyczny;

  • Resort SPA – oferta hoteli i ośrodków wypoczynkowych, wzbogacona o wiele dziedzin sportu;

  • Business SPA – możliwość połączenia wyjazdu biznesowego i wydarzenia firmowego, za dnia odbywającego się w sali konferencyjnej, z wieczornymi zabiegami pielęgnacyjnymi;

  • Destination & SPA – oprócz regeneracji ciała i odnowy biologicznej możesz zregenerować ducha i nabrać sił witalnych.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów serwisu Pomorskie Prestige i wybierz sprawdzone, dowodzone przez profesjonalistów oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt centra SPA i wellness na Pomorzu. Z każdym oddechem czerp siłę z natury, wspomaganej innowacyjną technologią.

POMORSKIE PRESTIGE | Wszelkie prawa zastrzeżone |
Projekt i realizacja: Tomsky.pl
Wielkość czcionki
Kontrast