Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda w rytmie natury – zabiegi pielęgnacyjne na cztery pory roku

Zgodnie z filozofią wellness, zdrowie i uroda zależą w znacznym stopniu od utrzymania równowagi ciała i ducha. Dbając o siebie, wybierając zdrową dietę, codzienną aktywność fizyczną i regenerację umysłu, naturalnie wspomagasz organizm w zachowaniu długowieczności. Jeśli Twoja skóra potrzebuje dodatkowego oczyszczenia i nawilżenia, skorzystaj z oferty zabiegów pielęgnacyjnych luksusowych hoteli, ośrodków wypoczynkowych oraz profesjonalnych salonów urody i klinik kosmetycznych. Najważniejsze punkty na mapie stref wellness i SPA w pomorskim znajdziesz w serwisie Pomorskie Prestige.

Jak dbać o zdrowię i urodę – porady specjalistów wellness i SPA

Wiosna jest najlepszą porą roku na przeprowadzenie bezbolesnych i bezinwazyjnych zabiegów regeneracyjnych oraz pielęgnacyjnych na ciało i twarz, zwłaszcza oczyszczających, nawilżających, odmładzających oraz modelujących sylwetkę. Możesz zdecydować się m.in. na zabieg Aquapure, który łączy hydropeeling próżniowy z aplikacją substancji aktywnych.

Szukasz zabiegu na ciało, który w nieinwazyjny sposób pozwoli Ci spalić tkankę tłuszczową i pozbyć się cellulitu? Wybierz urządzenie ONDA, które działa na  tzw. zimnych falach, doprowadzając do pęknięcia błon komórkowych i obumarcia komórek tłuszczowych. Bez obaw, zabieg jest bezbolesny. Technologia Schwarzy, wykorzystująca pole elektromagnetyczne, pozwoli Ci z kolei nie tylko spalić tkankę tłuszczową, ale również zbudować napięcie mięśni brzucha. 

Jesienią i wczesną zimą znacznie łatwiej zadbać o skórę i wykonać zabiegi pielęgnacyjne na twarz z serii zdrowie i uroda, w tym m.in. wodorowe oczyszczanie Innofacial, które łączy zalety hydradermabrazji, delikatnego peelingu chemicznego i kondycjonowania tkanek. Zapewnisz w ten sposób skórze twarzy głębokie oczyszczenie i odżywienie tkanek, a stąd już śmiało możesz pójść o krok dalej i zdecydować się na konturowanie owalu twarzy i modelowanie sylwetki – za sprawą endoliftingu i lipolizy laserowej.

Wybierz swój sposób na piękno, podążając za ofertą rekomendowanych przez ekspertów serwisu Pomorskie Prestige salonów z kategorii zdrowie i uroda w województwie pomorskim.

POMORSKIE PRESTIGE | Wszelkie prawa zastrzeżone |
Projekt i realizacja: Tomsky.pl
WordPress Ads
Wielkość czcionki
Kontrast