DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusu

Najnowsze trendy w kosmetologii i medycynie estetycznej oraz profesjonalne podejście wysoko wykwalifikowanej kadry – gdyński salon DermoRituals oferuje pełen pakiet zabiegów dla wszystkich, którzy chcą poczuć się młodo i atrakcyjnie.

LUK 3583 - DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusuLUK 3638 - DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusu

– Nasza oferta skierowana jest nie tylko do kobiet. Mężczyźni coraz częściej są klientami salonów i szukają rozwiązań dla siebie. Zatem w naszym salonie zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą zabiegi, które sprawią, że staną się piękniejsi, młodsi, a co za tym idzie, poprawią swoje samopoczucie i pewność siebie. W tych czasach jest to bardzo potrzebne – wyjaśnia Arkadiusz Ruta, właściciel salonu DermoRituals.

W DermoRituals każdy klient traktowany jest indywidualnie i kompleksowo. Eksperci z salonu zatroszczą się nie tylko o wygląd skóry, ale pomogą wymodelować sylwetkę, zastosują zabiegi pielęgnacyjne, wykonają makijaż permanentny, zadbają o paznokcie oraz pomogą dobrać fryzurę.

LUK 3392 - DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusuLUK 3409 - DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusuLUK 3420 - DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusuLUK 3305 - DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusuLUK 3381 - DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusu

W bogatej ofercie zabiegowej znajdziemy m.in. mezoterapię próżniową wieloigłową aparatem Vital Injector. To nowoczesny zabieg polegający na dostarczeniu skórze odpowiednio dobranych substancji za pomocą pięciu bardzo cienkich igieł. Zaawansowane technologie zastosowane w Vital Injector sprawiają, że zabieg jest zupełnie bezbolesny. Nie stosuje się znieczulenia przed zabiegiem, tak jak w przypadku dotychczasowych metod mezoterapii, a bezpośrednio po zabiegu nie odczuwa się dyskomfortu.

LUK 3552 - DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusuLUK 3387 - DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusu

Klienci chwalą sobie również zabiegi maszyną Geneo firmy Pollogen. Pojedynczy zabieg składa się z trzech etapów. Pierwszym jest silne dotlenienie skóry, a następnie złuszczenie zrogowaciałej warstwy naskórka. Ostatni etap polega na wchłanianiu substancji aktywnych zawartych w zaaplikowanym preparacie. Do skóry dostaje się kwas hialuronowy, azelainowy, kojowy oraz retinol. Efekty zabiegu widać od razu, dlatego idealnie jest zastosować go przed ważnymi wyjściami. Skóra po takim zabiegu jest promienna, odżywiona, a zmarszczki spłycone.

LUK 3492 - DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusuLUK 3503 - DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusu

To jednak nie wszystko. Lipomassage i Endermolift to zabiegi, które pomagają pacjentom w redukcji tkanki tłuszczowej, poprawie napięcia oraz jędrności skóry ciała i twarzy.

LUK 3449 - DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusuLUK 3453 - DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusuLUK 3464 - DermoRituals. Podaruj swojej skorze odrobinę luksusu

Niewątpliwą zaletą salonu DermoRituals jest wszechstronna kadra. O klientów dbają kosmetolodzy, lekarz medycyny estetycznej oraz fryzjer. Dopiero po konsultacji i omówieniu danego problemu eksperci DermoRituals tworzą kompleksowe pakiety zabiegowe.

Obejrzyj film

– Potrafimy szerzej spojrzeć na potrzeby klienta. Możemy pomóc mu zarówno w aspekcie pielęgnacji skóry tj. powierzchownie, jak i działać bardzo głęboko. Łączymy to, co oferuje nam nowoczesna kosmetologia i medycyna estetyczna. Poza tym wychodzimy o krok dalej, ponieważ współpracujemy nie tylko z fryzjerami, ale również ze stomatologiem oraz ginekologiem – dodaje Arkadiusz Ruta.

Po wykonanych zabiegach klienci mają możliwość zakupu odpowiednio dobranych dla nich produktów pielęgnacyjnych, dzięki czemu na dłużej będą w stanie zachować efekty osiągnięte w salonie.

Dla właścicieli ważne jest, by klient zaraz po przekroczeniu progu salonu poczuł wyjątkowość tego miejsca. Stąd wystrój zdominowany jest przez biel z elementami szkła oraz kryształów.

– Ważne jest dla nas, żeby klient, który do nas trafi, czuł się swobodnie i bezpiecznie. Zapewniamy dyskrecję oraz profesjonalne podejście do każdego klienta – podkreśla Arkadiusz Ruta.

Z usług DermoRituals korzystają nie tylko mieszkańcy Trójmiasta. Wśród klientów znajdziemy wielu Norwegów, Brytyjczyków, Szwedów czy Rosjan. To klienci wymagający, poszukujący nie tylko najnowszych rozwiązań w dziedzinie kosmetologii, ale którym zależy również na profesjonalnym podejściu. Jak zapewnia Arkadiusz Ruta: – W naszym salonie klienci dostają wszystko, czego oczekują. Dlatego tak chętnie do nas wracają.

 

Kontakt

Świerkowa 32/3, Gdynia

lek. med. Monika Kostus-Chasles: +48 883 367 739

mgr Agata Okrucińska – kosmetolog: +48 883 366 968

www.dermorituals.pl

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast