CARE MEDICA by Karolina Sozańska

CARE MEDICA by Karolina Sozańska

Care Medica by Karolina Sozańska to interdyscyplinarna klinika medycyny estetycznej i nowoczesnej. Powstała z pasji stworzenia wyjątkowego miejsca, w którym troska o zdrowie i piękno pacjenta jest autentyczną wartością, a atmosfera poszanowania drugiego człowieka jest ważnym elementem naszej codzienności. Care Medica by Karolina Sozańska w swojej działalności opiera się na fundamentach holistycznego podejścia wobec pacjenta, koncepcji szeroko pojętej opieki medycznej, w której zarówno aspekty fizyczne, psychologiczne i emocjonalne są istotne dla osiągnięcia równowagi w życiu człowieka.

Piękno zewnętrzne pacjentów to jeden z obszarów, nad którym pracujemy z wysokokwalifikowanym personelem kliniki w ramach procedur: medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, dermatologii, chirurgii plastycznej, ginekologii i urologii estetycznej, trychologii, kosmetologii. W zakresie usług typowo zdrowotnych oraz medycyny sportowej oferujemy konsultacje i zabiegi ortopedyczne oraz opiekę fizjoterapeuty.

LUK 3497 - CARE MEDICA by Karolina Sozańskacare medica - CARE MEDICA by Karolina Sozańska

Wspieramy pacjentów w metamorfozach estetycznych, a także w procesach wewnętrznych przemian zapewniając opiekę psychologa, seksuologa, dietetyka, terapeuty technik holistycznych i coacha osobistego. Zapewniamy kompleksową opiekę w wielu obszarach terapeutycznych bazując na wiedzy i doświadczeniach zawodowych naszych specjalistów oraz w oparciu o najnowsze terapie z zakresu: laseroterapii, medycyny regeneracyjnej, skutecznego modelowania sylwetki, przeszczepów włosów, fizjoterapii, pielęgnacji pooparzeniowej czy dietetyki. Personalizujemy pielęgnację profesjonalną skóry i opracowujemy długofalowe plany leczenia. Przeprowadzamy pacjentów przez proces odchudzania pod czujnym okiem psychodietetyka, ze wsparciem kosmetologów i fizjoterapeuty.

W swojej filozofii działania bazujemy na kompleksowym dopasowaniu usług, produktów, rozwiązań terapeutycznych do indywidualnych potrzeb pacjentów. Pacjent, jego potrzeby i zdrowie są dla nas w centrum uwagi. Są najważniejsze.

 

Kontakt

CARE MEDICA by Karolina Sozańska

Al. Zwycięstwa 241/6, Gdynia

Tritum Business Park, Nowe Orłowo

tel.:+48 796-771-170

e-mail: recepcja@care-medica.pl

www.care-medica.pl

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wielkość czcionki
Kontrast