Medical Travel Poland

Członek Polskiego Stowarzyszenia Turystyki Medycznej, tworzą go zarówno lekarze, jak i osoby z wieloletnim doświadczeniem w turystyce, co pozwala na zrozumienie potrzeb pacjenta – zarówno od strony medycznej, jak i organizacyjnej.

Firma Medical Travel oferuje zagranicznym pacjentom najwyższej jakości usługi medyczne w Europie. Kompleksowa oferta polega na dobraniu placówki medycznej uwzględniając schorzenie każdego pacjenta (także w oparciu o zgromadzoną dokumentację medyczną), jak i preferowany region Polski, w którym pacjent chciałby się leczyć.

Rozszerzeniem oferty dla pacjentów przyjeżdżających na leczenie w Polsce, jest indywidualnie dobrany pakiet turystyczny, uwzględniający najczęściej: transport na terenie Polski, zakwaterowanie z wyżywieniem, zwiedzanie atrakcji turystycznych, udział w wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Jest on odpowiednio dobrany do oczekiwań klienta, jego zainteresowań, a także zakładanego budżetu przeznaczonego na ten cel.

Pacjent otrzymuje wszelkie niezbędne informacje do podjęcia decyzji o leczeniu przed przyjazdem do Polski, a koordynatorzy Medical Travel pomogą zorganizować przyjazd do Polski i odpowiedzą na wszelkie pytania pacjenta.

DentiCo2 - Medical Travel Poland

 

Kontakt

tel.: +48 739 456 590, 739 456 592

e-mail: info@medical-travel-poland.com

www.medical-travel-poland.com

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Wielkość czcionki
Kontrast