Medical Travel Poland

Członek Polskiego Stowarzyszenia Turystyki Medycznej, tworzą go zarówno lekarze, jak i osoby z wieloletnim doświadczeniem w turystyce, co pozwala na zrozumienie potrzeb pacjenta – zarówno od strony medycznej, jak i organizacyjnej.

Firma Medical Travel oferuje zagranicznym pacjentom najwyższej jakości usługi medyczne w Europie. Kompleksowa oferta polega na dobraniu placówki medycznej uwzględniając schorzenie każdego pacjenta (także w oparciu o zgromadzoną dokumentację medyczną), jak i preferowany region Polski, w którym pacjent chciałby się leczyć.

Rozszerzeniem oferty dla pacjentów przyjeżdżających na leczenie w Polsce, jest indywidualnie dobrany pakiet turystyczny, uwzględniający najczęściej: transport na terenie Polski, zakwaterowanie z wyżywieniem, zwiedzanie atrakcji turystycznych, udział w wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Jest on odpowiednio dobrany do oczekiwań klienta, jego zainteresowań, a także zakładanego budżetu przeznaczonego na ten cel.

Pacjent otrzymuje wszelkie niezbędne informacje do podjęcia decyzji o leczeniu przed przyjazdem do Polski, a koordynatorzy Medical Travel pomogą zorganizować przyjazd do Polski i odpowiedzą na wszelkie pytania pacjenta.

DentiCo2 - Medical Travel Poland

 

Kontakt

tel.: +48 739 456 590, 739 456 592

e-mail: info@medical-travel-poland.com

www.medical-travel-poland.com

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wielkość czcionki
Kontrast