TOP 5. Najlepsze kliniki urody w województwie pomorskim

Małgorzata Mrozek
18.01.2019

Nowoczesne urządzenia, troska o komfort pacjenta i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, nieustanne doskonalenie swojej oferty – najlepsze kliniki prześcigają się w doprowadzaniu swoich usług do przysłowiowej perfekcji. Takich miejsc nie brakuje też w województwie pomorskim. Dzisiaj prezentujemy TOP 5 wybranych klinik urody, które spełniają wszystkie wyżej wspomniane kryteria i cieszą się dobrymi opiniami pacjentów.

spa w pomorskim 11 - TOP 5. Najlepsze kliniki urody w województwie pomorskim

Jak znaleźć dobrą klinikę medycyny estetycznej i salon urody? Wyspecjalizowany personel to już nie jedyna rzecz, na którą zwraca się uwagę, szczególnie, jeśli zależy nam również na komforcie. Ten najczęściej zapewniają dziś nowe technologie, dzięki którym skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających idzie w parze z bezpieczeństwem, a często też brakiem długiego okresu rekonwalescencji. Kliniki urody, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, oprócz nowoczesnych urządzeń starają się zapewnić też nowe formuły i holistycznie podchodzić do piękna. Wyjątkiem nie są tu najlepsze placówki działające w województwie pomorskim. Oto 5 najlepszych pomorskich klinik urody, w których lekarze i kosmetolodzy eksplorują zdobycze nowych technologii.

TOP 5 – pomorskie kliniki urody

 

Instytut Babiana & Klinika Art Vein w Gdańsku

Instytut Babiana i Klinika Art Vein stanowią doskonały przykład łączenia zabiegów estetycznych z leczeniem chorób żył. Instytut Kosmetologii Babiana w swojej ofercie zawarł zarówno pielęgnację i usuwanie defektów estetycznych, jak i profilaktykę anti-aging oraz wyszczuplanie i modelowanie sylwetki. Dzięki ścisłej współpracy z Kliniką Art Vein placówka jest w stanie pomóc także tym pacjentom, u których problemy estetyczne wynikają z chorób żył i tętnic. Wisienką na torcie są wprowadzone przez Instytut Babiana testy genetyczne, które pozwalają rozpoznać predyspozycje do powstawania zmarszczek, przyswajania witamin, regeneracji oraz pojawiania się przebarwień i zmian zapalnych oraz w oparciu o nabytą wiedzę spersonalizować pielęgnację skóry.

InstytutBabiana.GenoTest - TOP 5. Najlepsze kliniki urody w województwie pomorskim

Klinika Kosma w Bytowie

To miejsce, które udowadnia, że aby skorzystać ze światowej klasy urządzeń, nie trzeba jechać do kliniki w dużym mieście. Placówka w Bytowie dobór najnowocześniejszych technologii łączy z kompleksową troską o estetykę, czego przykładami – oprócz znakomitych laserów wykorzystywanych w redukowaniu tych mniej i bardziej powszechnych niedoskonałości – są Studio Treningu Personalnego, Dział Stomatologii oraz dwa komfortowe apartamenty dla pacjentów z dalszych okolic. Dobierane przez właścicieli urządzenia tworzą istny park maszynowy, wspierany przez rozbudowaną ofertę z zakresu terapii przeciwstarzeniowej, zabiegi bankietowe oraz cieszące się uznaniem lekarzy z całego świata metody modelowania sylwetki.

4M6A6992 - TOP 5. Najlepsze kliniki urody w województwie pomorskim4M6A7048 - TOP 5. Najlepsze kliniki urody w województwie pomorskim

Centrum Medyczne Dr Kubik w Gdyni

To nie tylko jedna z najlepszych klinik urody w województwie pomorskim, ale pod względem wyposażenia – wręcz w całej Polsce. Jej założyciel i właściciel, dr Paweł Kubik, w tworzeniu kliniki kierował się swoją pasją tak do medycyny estetycznej, jak i do nowych technologii. Oferta Centrum Medycznego Dr Kubik to najnowocześniejsze techniki zabiegowe w pigułce, choć oczywiście równie istotne jest w nim zapewnienie kompleksowej profilaktyki zdrowotnej i anti-aging, realizowanej przez połączenie medycyny estetycznej i kosmetologii profesjonalnej. Nie mniej ważne są – unikatowe w skali kraju – pakiety medyczne obejmujące roczną opiekę zdrowotną i estetyczną.

dr kubik fot.%20Iwo Ledwo%C5%BCyw - TOP 5. Najlepsze kliniki urody w województwie pomorskim
IHIL Ivo Ledwożyw Photography

Lorenzo Coletti w Słupsku, Rumi i Gdańsku

Renomowana sieć Lorenzo Coletti rozrasta się o kolejne miasta, funkcjonując od ubiegłego roku nie tylko w Słupsku i Rumi, ale także w Gdańsku. To gabinety, którym przyświeca jasny cel – cofnąć czas nie tylko skutecznie, ale i bezpiecznie. Gabinety Lorenzo Coletti doskonale radzą sobie z łączeniem kosmetologii medycznej oraz trychologii, pozwalając pacjentom pozbyć się tak zmarszczek oraz przebarwień, jak i cellulitu, łysienia czy niechcianych tatuaży. Ich oferta opiera się o działanie urządzeń medycznych włoskiego producenta Biotec Italia, a wykonywane za ich pomocą zabiegi – idealne dla osób, które naprawdę dbają o swój wygląd – poleca sama Katarzyna Figura.

Lorenzo Coletti Gda%C5%84sk fot.4 olga kharina zatokapiekna.pl - TOP 5. Najlepsze kliniki urody w województwie pomorskim
Olga Kharina, zatokapiekna.pl

Dermatologica i Cosmetologica w Gdańsku

Grzechem byłoby pominąć gabinety Dermatologica i Cosmetologica w Gdańsku, które wspólnie tworzą niezwykłe miejsce na mapie Trójmiasta. Klinika medycyny estetycznej i salon kosmetologiczny to wzajemnie uzupełniające się placówki, w których dermatologię estetyczną dopełnia oferta kosmetyczna. Usługi zapewnione są przez cenionych lekarzy posługujących się nie tylko własną wiedzą, ale i nowymi technologiami. Zabiegi laserowe, z osoczem bogatopłytkowym, redukcję zmarszczek toksynę botulinową, a wreszcie i modelowanie sylwetki czy ujędrnianie skóry całego ciała – dzięki stosowanym przez siebie metodom – mają oni dopracowane do perfekcji. O rozległej ofercie kliniki świadczy też obecna w niej i coraz popularniejsza wśród Polaków trychologia, czyli zabiegi wzmacniające włosy i hamujące łysienie.

1%20%282%29 - TOP 5. Najlepsze kliniki urody w województwie pomorskim1%20%283%29 - TOP 5. Najlepsze kliniki urody w województwie pomorskim

PARTNER
redakcja@zatokapiekna.pl
POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wielkość czcionki
Kontrast