Zimą nie rezygnujemy z zabiegów i pięknego wyglądu!

Redakcja Zatokapiekna.pl
01.01.2021

Zimą nie powinniśmy rezygnować z ulubionych zabiegów i pięknego wyglądu. Właśnie teraz w pomorskich klinikach można korzystać z większości zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii, również z tych bardziej inwazyjnych i wymagających serii zabiegowych, które pozwolą uzyskać przez te kilka zimowych tygodni wspaniałe efekty.

Stosujemy terapie laserowe

Najbliższe miesiące zimowe to zdecydowanie najlepszy moment na wykonywanie zabiegów laserowych na twarz. O tym, jakie zabiegi laserowe warto rozważyć i jakich defektów urody można się dzięki nim pozbyć, mówi Aleksandra Pawłowska z Centrum Medycznego Dr Kubik w Gdyni.

zabiegi na zime 5 scaled - Zimą nie rezygnujemy z zabiegów i pięknego wyglądu!

„Zimą doskonale sprawdzi się nasza nowa terapia łączona, czyli zabieg laserowy Genesis oraz dermabrazja laserowa Golden Touch. Laser Genesis generuje delikatne impulsy laserowe docierające do mikrowaskulatury skóry i stymulujące produkcję kolagenu, w celu redukcji zmarszczek i blizn, natomiast zadaniem dermabrazji laserowej Golden Touch jest powierzchowne złuszczenie warstwy rogowej naskórka. Dzięki takiemu połączeniu, uzyskujemy efekt rewitalizacji i odświeżenia skóry.”

zabiegi na zime 2 scaled - Zimą nie rezygnujemy z zabiegów i pięknego wyglądu!

Zimą łączymy zabiegi na ciało i twarz

„Z zabiegów polecanych szczególnie zimą na ciało jest zastosowanie technologii HI EMT Muscle Bulding, która jest używana w fizjoterapii oraz zabiegach modelowania sylwetki.” – mówi dr Magda Brona-Teżyk, właścicielka HomeClinic Różyny.

Urządzenie HI-EMT Muscle posiada 2 aplikatory o największej intensywności na rynku – 7 Tesli. Pole elektromagnetyczne wytworzone w aplikatorach przenika nieinwazyjnie przez ubrania, skórę oraz tkankę tłuszczową i oddziałuje na neuron ruchowy w mięśniach, który następnie wyzwala supermaksymalne skurcze mięśni.

Podczas 30-minutowego zabiegu następuje aż 20 tys. skurczów mięśni, przez co pobudzany jest ich intensywny wzrost oraz redukcja tkanki tłuszczowej. Zabieg polecany jest do modelowania brzucha, brazylijskich pośladków, wyszczuplenia ud czy zadbania o ramiona.

zabiegi na zime 6 scaled - Zimą nie rezygnujemy z zabiegów i pięknego wyglądu!

Dodatkowo w trakcie takiego relaksu (bo zabieg jest bezbolesny) można wykonać peeling węglowy Black Doll – pomagający uzyskać świeży i zdrowy wygląd skóry lub liftingujący zabieg HIFU w obrębie twarzy. Każdy z tych zabiegów należy do bezbolesnych i okres rekonwalescencji nie jest wymagany. A zabiegi łączone cieszą się dużym powodzeniem, a co za tym idzie zadowoleniem pacjentów.” – podkreśla dr Magda Brona-Teżyk.

zabiegi na zime 7 scaled - Zimą nie rezygnujemy z zabiegów i pięknego wyglądu!

Nie zapominamy o włosach

Zimowa aura, czapki i inne nakrycia głowy często sprawiają, że włosy się elektryzują, a końcówki rozdwajają. Również zabiegi fryzjerskie, koloryzacja włosów, a czasem także nieodpowiednia pielęgnacja i dieta mogą przyczynić się do pogorszenia kondycji włosów i rozdwojenia końcówek. Ale i na to znajdzie się sposób!

Z pewnością mezoterapia igłowa to terapia, o której warto wspomnieć. Polega na ostrzykiwaniu skóry głowy osoczem bogatopłytkowym lub koktajlami witaminowymi i stosowana jest zwłaszcza jako skuteczny sposób na wypadanie włosów.

zabiegi na zime 4 scaled - Zimą nie rezygnujemy z zabiegów i pięknego wyglądu!

Jednak dla osób, które nie przepadają za iniekcjami, Magdalena Modrzejewska – stylistka fryzur oraz właścicielka ModrzejewskAcademy w Gdańsku, rekomenduje specjalistyczny zabieg Infuzji tlenowej,  Polega on na równoczesnym wtłaczaniu w skórę głowy wysoko sprężonego tlenu cząsteczkowego oraz składników aktywnych, które przenikają w głąb skóry głowy, dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia. Efektem terapii jest przede wszystkim zmniejszenie procesu wypadania włosów i zdrowa skóra głowy.

zabiegi na zime 8 scaled - Zimą nie rezygnujemy z zabiegów i pięknego wyglądu!

Pod koniec roku w pomorskich gabinetach urody królować będą już zabiegi bankietowe, takie jak termolifting, mezoterapia bezigłowa czy nici liftingujące, które dają natychmiastowe efekty i nie wyłączają z życia codziennego. Z pewnością pozwolą poczuć się pięknie niejednej z nas w Wigilię czy Sylwestra, nawet jeśli w tym roku będziemy celebrować te dni w domu i w wąskim rodzinnym gronie.

PARTNER
POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

WordPress Ads
Wielkość czcionki
Kontrast