yacht&golf

yacht&golf

ALOHA

20.02.2015
yacht&golf

Windsurfing

10.02.2015
yacht&golf

Kitesurfing

09.02.2015
yacht&golf

Żeglarstwo

05.02.2015
yacht&golf

KiteCrew

05.02.2015

Prestiżowe obiekty yacht & golf na Pomorzu

Ucieknij od codziennego życia i zrelaksuj się, grając w golfa na Pomorzu – w najpiękniej położonych i profesjonalnie wyposażonych obiektach typu yacht & golf resort w pomorskim. Korzystaj z udogodnień sieci przystani i marin, wyróżniających się świetną infrastrukturą. Zobacz międzynarodowy zlot żaglowców Baltic Sail w Gdańsku, podziwiaj najwspanialsze jachty i katamarany z całego świata – podczas regat Gdynia Sailing Days. To największe wydarzenia żeglarskie w kraju. Znajdź sposób na aktywny wypoczynek z Pomorskie Prestige.

Zlot jachtów, regaty żaglowców lub wypoczynek na polu golfowym – jak spędzić wakacje w pomorskim?

Wakacyjna oferta obiektów typu yacht & golf resort w pomorskim kusi dodatkowymi atrakcjami. Po intensywnie spędzonych godzinach na najlepszych, otoczonych dziką przyrodą polach golfowych w Polsce, wybierz się w zorganizowany rejs jachtem po wybrzeżu.

Weź udział w Baltic Sail w Gdańsku, międzynarodowym zlocie żaglowców, otwartym dla wszystkich jednostek pływających, a więc także dla jachtów turystycznych, kutrów i motorówek. Poznaj pasjonatów żeglarstwa z całego świata, zwiedź jednostki, cumujące u nabrzeża Motławy. Czerp garściami z marynistycznego dziedzictwa Gdańska.

Zlot jachtów jest okazją do poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach, zdobycia kolejnych doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów, a regaty w Gdyni – świętem zdrowej rywalizacji na najwyższym, światowym poziomie.

Możesz poznać pomorskie z perspektywy wody, również ruszając w głąb lądu. Rejsy Pętlą Żuławską, luksusową barką motorową houseboat po malowniczo wijących się rzekach, cieszą się uznaniem najbardziej wymagających turystów. Podróżuj z wiatrem i nastaw się na wyzwania z Pomorskie Prestige.

POMORSKIE PRESTIGE | Wszelkie prawa zastrzeżone |
Projekt i realizacja: Tomsky.pl
WordPress Ads
Wielkość czcionki
Kontrast