Bowke Cruises

28.08.2018

Rok 1909, do Gdańska przypływają kupcy i marynarze z całego świata aby rozwijać swój handel. Jednym z mieszkańców tego portowego miasta jest słynny Gdański Bowke. To właśnie ten rzezimieszek odkrył pokład naszego statku, wykradając beczki i antałki z mocniejszymi trunkami.

To tutaj zatrzymał się czas, gdzie możesz poczuć się jak za dawnych lat, skosztować wyśmienitych polskich przekąsek oraz degustowac regionalne alkohole. To wlaśnie u nas zaczyna się pływająca legenda Gdańskiego Bowke…

Miasto Gdańsk z zupełnie innej perspektywy. Wyjątkowe rejsy z zabytkowym Gdańskiem w tle, Stocznia GdańskaTwierdza WisłoujścieWesterplatte, Wyspa Sobieszewska  to tylko część rejsowych destynacji Gdański Bowke Cruises.

Na pokładzie znajdzie się również miejsce na odrobinę rozrywki. Wieczór panieński, kawalerski, spotkanie firmowe lub zaręczyny na fali to atrakcja, która na długo zapisze się w pamięci wszystkich uczestników.

Każdy rejs jest indywidualnie planowany i dostosowany do oczekiwań wodnych poszukiwaczy przygód, dlatego właśnie każdy z nich jest tak wyjątkowy. Przytulna, kameralna atmosfera, wyborne jedzenie i regionalne trunki to z pewnością idealny przepis na ciekawy poranek, popołudnie lub wieczór.

Zapraszamy na pokład!

Gdański Bowke
ul. Długie Pobrzeże 11, Gdańsk

email: info@bowkecruises.com

www.bowkecruises.com

cr12 - Bowke Cruisescr7 - Bowke Cruises
POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Wielkość czcionki
Kontrast