Mariny

Mariny

Marina Gdańsk

23.02.2015
Mariny

Marina Gdynia

22.02.2015
Mariny

Marina Sopot

20.02.2015

Najlepsze mariny i przystanie jachtowe w pomorskim

Zawiń bezpiecznie do portu, zacumuj jacht w jednej z najlepszych przystani na Pomorzu. Wybierz marinę w samym centrum Gdańska, Gdyni, Sopotu, Łeby lub Helu. Przy okazji weź udział w regatach, zlotach największych żaglowców lub olśniewających katamaranów z całego świata. 

Poznaj sieć luksusowych przystani jachtowych i marin w pomorskim z przewodnikiem Pomorskie Prestige.

Marina w samym sercu Pomorza

Niech za przykład standardu sieci przystani jachtowych i marin w pomorskim posłuży mieszcząca się w samym sercu Pomorza Przystań Jachtowa Marina Gdańsk. Zatrzymaj się na dłużej, podziwiając widok Żurawia Gdańskiego – usytuowanego wzdłuż Nabrzeża Szafarnia na Nowej Motławie. Skorzystaj z udogodnień nowoczesnego bosmanatu oraz luksusowego zaplecza sanitarnego.

Obok doskonałej lokalizacji i kameralnego charakteru, marina w Gdańsku wyróżnia się szczególnie na tle innych przystani w pomorskim, goszcząc flotylle jachtów podczas największych wydarzeń żeglarskich w kraju, m.in. zlotu żaglowców Baltic Sail. Wyrusz śmiało z tej bazy na podbój całego Pomorza!

Zwiedzaj pomorskie z nasłonecznionego pokładu, chłoń orzeźwiającą bryzę Bałtyku i korzystaj z bogatej bazy wodno-rekreacyjnej Pomorza. Kierunek wskaże Ci Pomorskie Prestige.

POMORSKIE PRESTIGE | Wszelkie prawa zastrzeżone |
Projekt i realizacja: Tomsky.pl
Wielkość czcionki
Kontrast