Z wiatrem

Z wiatrem

Windsurfing

10.02.2015
Z wiatrem

Kitesurfing

09.02.2015
Z wiatrem

Żeglarstwo

05.02.2015

Złap falę i wiatr w żagle na Bałtyku – żeglarstwo i windsurfing w pomorskim

Wiesz, że Morze Bałtyckie jest idealne do uprawiania żeglarstwa i windsurfingu? Wystarczy, żeby dobrze wiało, a fala niosła jak najdłużej, podobnie jak na najlepszych plażach w Australii i Kalifornii. Na Pomorzu znajdziesz również jeziora i rzeki, dzięki którym poczujesz bliskość żywiołów, przypływ adrenaliny i dzikość natury. 

Odkryj luksusowe mariny i nowoczesne bazy sportów wodnych w pomorskim z serwisem Pomorskie Prestige. 

Najlepsze miejsca do żeglowania w pomorskim

Poczuj wiatr w żaglach na wodach Bałtyku! Popływaj po wybrzeżu jachtem żaglowym, jachtem motorowym, houseboatem – również na wodach śródlądowych lub wykorzystaj do halsowania siłę własnych mięśni, uprawiając żeglarstwo deskowe. Windsurfing wyzwoli nie tylko sporo endorfin. Sprawi, że przejmiesz kontrolę nad tym, co nieokiełznane, poczujesz się pewnie i swobodnie.

Planując aktywny wypoczynek w pomorskim, odwiedź plażę zachodnią w Łebie, znakomity spot, doceniany przez doświadczonych windsurferów. Właśnie tu rozgrywane są latem Mistrzostwa Świata w Windsurfingu formuły FWC. Wolisz windsurfing śródlądowy? Rozległe, płytkie i często nawiedzane przez silne wiatry jezioro Sarbsko zaskoczy Cię idealnie przygotowaną bazą windsurfingową.


Za najlepsze miejsce do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu uznawana jest jednak Zatoka Pucka. Znajdziesz tu profesjonalnych instruktorów, nowoczesny sprzęt do wynajęcia i doskonałe warunki. Chcesz wiedzieć więcej o żeglarstwie i sportach wodnych na Pomorzu? Odwiedź Pomorskie Prestige!

POMORSKIE PRESTIGE | Wszelkie prawa zastrzeżone |
Projekt i realizacja: Tomsky.pl
WordPress Ads
Wielkość czcionki
Kontrast