Perły na wodach całego świata

Produkcja luksusowych jachtów to dziś jeden ze znaków rozpoznawczych Pomorskiego na gospodarczej mapie Polski i Europy. Ekskluzywne jednostki projektowane i budowane w pomorskich stoczniach jachtowych spotkać można na całym świecie – od Morza Śródziemnego, przez Karaiby po Morze Południowochińskie.

DSC 4043 - Perły na wodach całego świata

W Pomorskim z powodzeniem działają dwie stocznie produkujące jednostki dla najbardziej wymagających klientów – to gdański Sunreef Yachts oraz Galeon ze Straszyna. Warto wspomnieć, że w kraju producentów jest więcej, a do czołówki zaliczane są m.in. Delphia Yachts Kot, Balt-Yacht, Ostróda Yacht, S-Yachts (Ślepsk) i Model-Art.

DSC 4085 - Perły na wodach całego świata

Sunreef Yachts od 2002 roku jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji luksusowych katamaranów oraz superjachtów powyżej 60 stóp długości. Stocznia w swoim portfolio ma zarówno jachty żaglowe, jak i motorowe. Katamarany maja bardzo daleki zasięg morski, około 3000 mm – oznacza to, że na jednym zatankowaniu zbiorników paliwa mogą przepłynąć nawet Atlantyk.

Galeon działa na rynku od przeszło 30 lat i specjalizuje się w budowie łodzi motorowych i jachtów o długości dochodzącej do 25 metrów. Flagowy produkt – jacht Galeon 780 Crystal – stworzony został przez projektantów Studia Tony’ego Castro, jednego z najbardziej szanowanych projektantów jachtów na świecie.

Obie stocznie dysponują własnymi halami produkcyjnymi i marinami. Kilku-, a czasem i kilkunastomiesięczny proces produkcyjny jednostek odbywa się zatem w jednym miejscu, co daje możliwość lepszej kontroli jakości. Jednocześnie obie stocznie podkreślają, że stawiając na najnowsze, światowe rozwiązania techniczne, niezmienne cenią polskie projekty i solidne, polskie wykonanie.

IMG 8333 - Perły na wodach całego świataIMG 8632 - Perły na wodach całego świataIMG 8644 - Perły na wodach całego świata

Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych, a jednym ograniczeniem jest powierzchnia jachtu – mówią producenci ekskluzywnych jednostek. Jacuzzi w kokpicie i w kabinie właściciela, siłownia na pokładzie słonecznym czy orientalne tkaniny sprowadzane z drugiego końca świata, które stanowić będą o wyjątkowości wnętrza – jacht wyposażany jest zawsze zgodnie z wizją właściciela, dzięki czemu w pomorskich stoczniach powstają jednostki niepowtarzalne.

IMG 8645 - Perły na wodach całego świataIMG 8646 - Perły na wodach całego świataIMG 8746 - Perły na wodach całego świataIMG 8814 - Perły na wodach całego świata

Zgodnie z najnowszymi trendami, jachty wyposażane są również w topowe gadżety i najnowocześniejsze rozwiązania nawigacyjne, elektroniczne, w zakresie napędu i zdalnego sterowania. To pływające perły, które błyszczą na wodach całego świata.

Klienci pomorskich stoczni to wymagający indywidualiści, którzy cenią spersonalizowany design i są świadomi wszystkich najważniejszych cech jachtów, takich jak m.in. dobre osiągi i daleki zasięg morski.

Pomorskie jachty cenione są na całym świecie, a polska jakość zyskała fanów w różnych zakątkach globu. Stocznie w zdecydowanej większości realizują zamówienia na rynki zagraniczne – Niemcy, Skandynawia, Rosja, a także USA, Bliski Wschód, Chiny czy Singapur.

Jachty wyprodukowane na Pomorzu spotkać można na najważniejszych wydarzeniach związanych z branżą motorowodną na świecie. Obecność na tragach w Cannes, Miami czy Singapurze świadczy o tym, że polskie jachty zaliczane są do światowej czołówki.

 

Kontakt

Sunreef Yachts

ul. Doki 1, Gdańsk

tel.: + 48 58 769 77 77

www.sunreef-yachts.com/pl/

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Wielkość czcionki
Kontrast