O projekcie

foto oprojekcie big - O projekcie

 

Pomorskie Prestige

Pomorskie jest wyjątkowym regionem posiadającym wysokojakościową ofertę spędzania czasu wolnego, która jest promowana pod marką pomorskie prestige. To propozycja dla turystów poszukujących i wymagających. Dostępna przez cały rok oferta kulinarna pozwala odkryć prawdziwy smak regionu, zakorzeniony w jego historii i unikatowych produktach. Gabinety medical&spa świadczą specjalistyczne usługi z zakresu medycyny estetycznej, a lokalni projektanci czy jubilerzy oraz ich pracownie zdobywają uznanie w świecie mody i designu. Na uznanie zasługuje również zaplecze sportowe. Mistrzowskiej klasy pola golfowe czy nowoczesne mariny pełne są amatorów aktywnego wypoczynku. Projekt obejmuje takie obszary jak: food stories, medical&spa, yacht&golf, shopping&lifestyle, slowlife, amber&design. Autorem projektu jest Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna (PROT), a jego partnerami samorządy z obszaru województwa a także branża turystyczna.

Food stories

Turystyka kulinarna stanowi obecnie jeden z wiodących trendów motywujących do przyjazdu. Potencjał Gdańska i całego regionu w tym zakresie jest niezaprzeczalny dlatego Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna podejmuje współpracę z branżą gastronomiczną w celu prezentacji całorocznej oferty kulinarnej regionu pomorskiego. Partnerami projektu food stories są restaurację z regionu pomorskiego, które spełniają założone kryteria w zakresie wykorzystania regionalnych produktów, sezonowości menu, jakości wystroju oraz obsługi. Bardzo ważna jest również osoba szefa kuchni, którego autorskie podejście do tradycji i produktu regionalnego jest gwarancją szczególnego przeżycia kulinarnego dla gości.

Regulamin projektu

Współpraca z partnerami przebiega na zasadzie pakietyzacji i opłat składkowych rocznych. Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna przedstawia partnerom roczną ofertę w formie pakietów do wyboru. Każdy pakiet to inna propozycja działań promocyjnych, które PROT realizuje na rzecz partnera w ramach promocji oferty kulinarnej regionu pomorskiego.

WordPress Ads
Wielkość czcionki
Kontrast