O projekcie

foto oprojekcie big - O projekcie

 

Pomorskie Prestige

Pomorskie jest wyjątkowym regionem posiadającym wysokojakościową ofertę spędzania czasu wolnego, która jest promowana pod marką pomorskie prestige. To propozycja dla turystów poszukujących i wymagających. Dostępna przez cały rok oferta kulinarna pozwala odkryć prawdziwy smak regionu, zakorzeniony w jego historii i unikatowych produktach. Gabinety medical&spa świadczą specjalistyczne usługi z zakresu medycyny estetycznej, a lokalni projektanci czy jubilerzy oraz ich pracownie zdobywają uznanie w świecie mody i designu. Na uznanie zasługuje również zaplecze sportowe. Mistrzowskiej klasy pola golfowe czy nowoczesne mariny pełne są amatorów aktywnego wypoczynku. Projekt obejmuje takie obszary jak: food stories, medical&spa, yacht&golf, shopping&lifestyle, slowlife, amber&design. Autorem projektu jest Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna (PROT), a jego partnerami samorządy z obszaru województwa a także branża turystyczna.

Food stories

Turystyka kulinarna stanowi obecnie jeden z wiodących trendów motywujących do przyjazdu. Potencjał Gdańska i całego regionu w tym zakresie jest niezaprzeczalny dlatego Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna podejmuje współpracę z branżą gastronomiczną w celu prezentacji całorocznej oferty kulinarnej regionu pomorskiego. Partnerami projektu food stories są restaurację z regionu pomorskiego, które spełniają założone kryteria w zakresie wykorzystania regionalnych produktów, sezonowości menu, jakości wystroju oraz obsługi. Bardzo ważna jest również osoba szefa kuchni, którego autorskie podejście do tradycji i produktu regionalnego jest gwarancją szczególnego przeżycia kulinarnego dla gości.

Regulamin projektu

Współpraca z partnerami przebiega na zasadzie pakietyzacji i opłat składkowych rocznych. Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna przedstawia partnerom roczną ofertę w formie pakietów do wyboru. Każdy pakiet to inna propozycja działań promocyjnych, które PROT realizuje na rzecz partnera w ramach promocji oferty kulinarnej regionu pomorskiego.

OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Wielkość czcionki
Kontrast