Facebook Instagram Spotify

100 procent aronii – bez dodatku cukru, bez konserwantów. Taki jest sok Royal Nature z czarnoowocowej aronii. Całe owoce z dodatkiem musu z jabłek. To z kolei konfitury z aronii, również sygnowane etykietą Royal Nature. Rodzinna firma, którą dowodzi Paweł Dziel, to największy plantator aronii czarnoowocowej na Pomorzu.

Nalewka Royal Nature

W sumie 12 hektarów – tyle miejsca zajmuje aronia czarnoowocowa uprawiana przez Pawła Dziela. Ten młody człowiek postanowił odświeżyć rodzinną tradycję uprawy aronii, która sięga lat 80., i wyniósł ją na wyższy poziom. Tutaj aronia uprawiana jest bez użycia środków chemicznych. To całkowicie naturalny produkt.

Royal Nautre – 100-procentowy sok z aronii

Flagowy produkt Royal Nature to 100-procentowy sok z aronii. Produkowany jest bez dodatku wody, cukru i konserwantów. Tłoczony jest na zimno zaraz po zbiorze owoców. Dzięki temu już godzinę po rzeczonym zbiorze powstaje ten wyjątkowy, przepyszny ciemnobordowy sok.

Druga duma Royal Nature to konfitury z aronii. Znajdziemy w nich całe owoce aronii, mało cukru i nieco musu z jabłek, który skutecznie przełamuje cierpki smak granatowo-fioletowych owoców.

Z aronii czarnoowocowej powstaje tu również jedyna w Polsce 100-procentowa nalewka słodzona miodem wielokwiatowym. – Takiej drugiej nie ma nigdzie w Polsce – opowiada z dumą Paweł Dziel.

A dlaczego warto spożywać aronię? – To niezwykle zdrowy owoc. Reguluje poziom ciśnienia tętniczego i poziom cukru we krwi oraz zmniejsza ryzyko zawału serca. Reguluje poziom cholesterolu, wpływa na układ trawienia, krążenia, perystaltykę jelit. Jest też eliksirem młodości. Wiadomo, że pochodzi z Ameryki Południowej i już młode Indianki piły sok z aronii, by dłużej zachować młody wygląd i zdrowie – przekonuje Paweł Dziel.

Firma Royal Nature współpracuje z wieloma restauracjami i przedsiębiorstwami związanymi z przetwórstwem spożywczym. Te produkty klasy premium znajdziemy na licznych imprezach ze zdrową żywnością w Trójmieście, na jarmarku cysterskim w Pelplinie czy na targu w Starogardzie Gdańskim. Produkty Royal Nature kupimy również przez internet.

Jak najlepiej spożywać nalewki Royal Nature? Paweł Dziel nie ma wątpliwości: – Nalewki pasują jako aperitif w wersji schłodzonej. Z miodem polecam je bardziej jako deser, szczególnie z dobrymi ciastami.

Kontakt:

tel.: +48 787 387 536

e-mail: biuro@royalnature.pl

www.royalnature.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo