Facebook Instagram Spotify

– Szyjemy torby nietuzinkowe i na indywidualne zamówienia, co oznacza, że to nasz klient staje się projektantem – mówi  Marcelina Rozmus-Prinz, właścicielka gdyńskiej pracowni toreb Mana Mana. Tutaj nie ma miejsca na nudę, przewidywalność i banał. Torby Mana Mana to indywidualizm i funkcjonalność z najwyższej półki.

– W ofercie jest dużo gotowych modeli mojego autorstwa, ale każdy z nich można sobie dowolnie modyfikować – opowiada Marcelina Rozmus-Prinz. – Największą naszą mocą nie jest jednak to, że produkt jest wykonany po myśli klienta, ale to jak precyzyjnie i dobrze jest on zrobiony. Jednak to nie wszystko. Zawsze najbardziej zależało mi na oczarowywaniu klientów nie tylko produktem, ale także obsługą, wspaniałym podejściem do ludzi i niebagatelizowaniem żadnej zachcianki – a pole do tego dajemy spore.

Efekt końcowy zamówienia to nierzadko wielka niespodzianka. To trochę tak, jakby cofnąć się do dzieciństwa i otworzyć prezent pod choinką. Torby sygnowane logo Mana Mana to często personalizowane egzemplarze, jedyne w swoim rodzaju. W ofercie nie brakuje szalonych kolorów, nietypowych form, materiałów, które przyciągają wzrok już z daleka. Oczywiście są również modele minimalistyczne, ale w Mana Mana chodzi o to, by było wyjątkowo, oryginalnie i… fikuśnie. Starają się o to najlepsi rzemieślnicy, którzy każdego dnia tworzą te niespotykane cudeńka.

Proces produkcji torebek Mana Mana

Proces produkcji to kilka etapów. – Najpierw jest pomysł na produkt, później opracowanie formy, wykrojenie, haftowanie i szycie. Dział wykończeniowo-kaletniczy przeobraża surowo uszytą bryłę w funkcjonalną już rzecz dodając uchwyty, paski, zapięcia, metalowe regulatory długości, coś dokleja, coś doczepia, coś przycina, docina i produkt można uznać za gotowy. Później przychodzi pora na dział graficzny, który musi produkt ładnie pokazać na zdjęciu. Gdy „portret” będzie gotowy pałeczkę przejmuje biuro obsługi zamówień i tworzy opisy, dokładnie mierzy każdy detal w produkcie i wystawia go do oferty. Po krótkiej chwili klientki oczywiście rzucają się na nowość i spływają zamówienia. Wówczas dział obsługi klienta konsultuje ewentualne modyfikacje, dobór kolorów, haftowaną dedykację wewnątrz torebki i finalizuje zamówienie indywidualnie – wymienia właścicielka firmy.

Dla kogo szyje Mana Mana? – Dla prawdziwych indywidualistek! Dla osób, które poszukują czegoś więcej, mają swój gust i jasno sprecyzowane potrzeby, lubią troszkę pokombinować z modą i mocno stawiają na łączenie jej z funkcjonalnością. Ja osobiście przez dosłownie wieki nie doceniałam dobrodziejstw przegródek i schowków w torebkach, ale nauczyły mnie tego moje klientki! Zaczęliśmy wprowadzać wiele dodatkowych udogodnień, takich jak kieszonka na termo kubek, brelok na klucze mocowany w środku torby, przegrody i ukryte tajemne schowki. To wszystko idzie z duchem potrzeb naszych klientek.  Te kobiety nie zadowolą się czymkolwiek lub po prostu nie chcą wyglądać jak klony, mają zbyt barwne osobowości! Potrafią długo zastanawiać się nad zakupem, długo dobierać do siebie składowe elementy torebki, a to świadczy o ich charakterze – mówi Marcelina Rozmus-Prinz.

Surowce, z których tworzone są torebki to w większości tkaniny bawełniane i tworzywa syntetyczne produkowane w Polsce, ale nie tylko – w ofercie znajdziemy też materiały z różnych części świata. W sumie to dziesiątki gatunków i kolorów. To zawsze materiały bardzo wytrzymałe, tylko grube i solidne tkaniny meblowe.

– Nie są jednak tanie, dlatego torby nie należą do najniższej półki cenowej. Metalowe okucia dostarcza nam wieloletni pośrednik z Gdyni, który potrafi zdobyć dla nas na życzenie po prostu wszystko. Skóra naturalna, którą wykorzystujemy na uchwyty i paski jest również polskiej produkcji, jednak większość naszych torebek to produkty, które nie posiadają żadnych elementów pochodzenia zwierzęcego, więc każdy, nawet wegetarianin, znajdzie coś dla siebie – podkreśla właścicielka Mana Mana.

Torby Mana Mana zamawiać można przez internet oraz sklepie stacjonarnym w Gdyni. Każdy model jest dokładnie opisany i wymierzony. Można wybierać zarówno wśród gotowych produktów, jak i zamawiać torbę według własnego pomysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo