Styl to kwestia wyboru

Karolina Zatorska
22.03.2017

Ponad trzy lata temu w sercu Gdyni rozpoczęła się inspirująca przygoda. Powstało miejsce, w którym spotkały się styl, elegancja i najnowsze trendy. W ten sposób zrodziło się Centrum Riviera, największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu, nadające nowe znaczenie słowu „rodzinne zakupy”.

70 tysięcy metrów kwadratowych i blisko 250 propozycji sprawia, że każde zakupy stają się wyprawą w poszukiwaniu wymarzonych inspiracji. To obiekt, w którym każdy ma szansę odnaleźć swój styl. Na dwóch piętrach najnowszych trendów w modzie, technologiach i usługach swoją drogę odnajdą miłośnicy skandynawskich (H&M, Cubus, KappAhl, Pandora) oraz polskich marek (4F, Reserved, Mohito, Simple, Badura, jak również marka lokalna – Elska). Poszukiwanie indywidualnego stylu to spacery najmodniejszymi alejkami zakupowymi i odkrywanie ofert wyjątkowych sklepów i salonów. W taką podróż warto wybrać się z najbliższymi – samochodem lub rowerem. Na odwiedzających czeka 2,5 tysiąca darmowych miejsc parkingowych (wśród nich także miejsca dla rodziny) oraz 250 miejsc na jednoślady. Wybierający się w podróż do Gdyni wraz ze Steną Line mogą skorzystać z dojazdu autobusem do centrum miasta, skąd w kilka minut mogą łatwo dotrzeć do Riviery.

Centrum Riviera podkreśla znaczenie rodziny, co odzwierciedla się w licznych atrakcjach, skierowanych głównie do najmłodszych. Zabawy, wydarzenia kulturalne i sportowe pokazują jak ważne jest wspólne spędzanie czasu wolnego i poszukiwanie rozrywek zacieśniających więzy rodzinne. Tę atmosferę wzmacniają także liczne udogodnienia dla osób z dziećmi, m.in. rozmieszczone wzdłuż pasażu place zabaw, Centrum Zabaw dla Dzieci Fun Park czy pokoje rodzinne.

Riviera%20%281%29 - Styl to kwestia wyboru

Poszukujący aktywnych wyzwań mogą skorzystać z jednej z najszerszych ofert sportowych. Na odwiedzających czekają salony firmowe NIKE, ADIDAS, PUMA, NEW BALLABCE oraz Up8, Sneakers by Distance, City Sport, Martes Sport, Intersport, 50 Style, Sizeer i Bergson. Wybór stroju to początek sportowej przygody w Centrum. Chętni mogą wybrać się także do Tiger Gym Fitness Club. Po sportowych zmaganiach warto zaś udać się do jednej z 30 klimatycznych kawiarni i restauracji lub skorzystać ze stref relaksu – przy fontannie oraz wzdłuż pasażu.

Przyjemne spędzanie czasu w Rivierze ułatwiają dodatkowe udogodnienia. Łatwa w obsłudze i przyjemna dla oka strona internetowa, również w języku szwedzkim, umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych informacji. Miłośnicy mobilnych rozwiązań mogą zaś skorzystać z aplikacji mobilnej, która wskazuje między innymi dostępność miejsc parkingowych w czasie rzeczywistym oraz optymalną drogę do wybranego sklepu na bazie wewnętrznej nawigacji po obiekcie.

Do dyspozycji odwiedzających jest także bezpłatne WiFi, tablety oraz ściana społecznościowa, na której można kolorować i zagrać w gry. Poruszanie się po Centrum ułatwiają rozmieszczone wzdłuż pasażu infokioski, w których znajdują się najważniejsze informacje o promocjach, wydarzeniach i sklepach wraz z mapą obiektu.

Centrum jest doceniane nie tylko lokalnie, ale także na poziomie międzynarodowym. Jednym z ważniejszych wyróżnień było przyznanie w 2016 roku dyrektorowi, Markowi Ciszewskiemu, CEE Retail Real Estate Awards dla najlepszego dyrektora centrum handlowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Przy okazji wizyty w Centrum warto wybrać się do najbardziej inspirujących miejsc w Gdyni. Sąsiadujące z Rivierą Centrum Nauki Experyment fascynuje eksperymentami i ciekawostkami o świecie i człowieku. Atmosferę miasta oraz nadmorski klimat doskonale oddadzą InfoBox, Skwer Kościuszki oraz Akwarium Gdyńskie. Miłośnicy spacerów docenią Bulwar Nadmorski oraz plażę, której brzegiem można dotrzeć do Orłowa. W tej dzielnicy Gdyni na spacerowiczów czeka molo i widowiskowy klif.

Koniec października to dla Riviery wyjątkowy czas. W 2016 roku Centrum będzie obchodzić trzecie urodziny. Świętowanie będzie jednak dopiero początkiem dla kolejnych lat innowacji i dzielenia się kreatywnymi rozwiązaniami. Weź udział w tej niekończącej się podróży pełnej stylowej inspiracji. Styl jest kwestią wyboru. Wybierz Centrum Riviera!

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Wielkość czcionki
Kontrast