Facebook Instagram Spotify

Ponad trzy lata temu w sercu Gdyni rozpoczęła się inspirująca przygoda. Powstało miejsce, w którym spotkały się styl, elegancja i najnowsze trendy. W ten sposób zrodziło się Centrum Riviera, największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu, nadające nowe znaczenie słowu „rodzinne zakupy”.

70 tysięcy metrów kwadratowych i blisko 250 propozycji sprawia, że każde zakupy stają się wyprawą w poszukiwaniu wymarzonych inspiracji. To obiekt, w którym każdy ma szansę odnaleźć swój styl. Na dwóch piętrach najnowszych trendów w modzie, technologiach i usługach swoją drogę odnajdą miłośnicy skandynawskich (H&M, Cubus, KappAhl, Pandora) oraz polskich marek (4F, Reserved, Mohito, Simple, Badura, jak również marka lokalna – Elska). Poszukiwanie indywidualnego stylu to spacery najmodniejszymi alejkami zakupowymi i odkrywanie ofert wyjątkowych sklepów i salonów. W taką podróż warto wybrać się z najbliższymi – samochodem lub rowerem. Na odwiedzających czeka 2,5 tysiąca darmowych miejsc parkingowych (wśród nich także miejsca dla rodziny) oraz 250 miejsc na jednoślady. Wybierający się w podróż do Gdyni wraz ze Steną Line mogą skorzystać z dojazdu autobusem do centrum miasta, skąd w kilka minut mogą łatwo dotrzeć do Riviery.

Centrum Riviera podkreśla znaczenie rodziny, co odzwierciedla się w licznych atrakcjach, skierowanych głównie do najmłodszych. Zabawy, wydarzenia kulturalne i sportowe pokazują jak ważne jest wspólne spędzanie czasu wolnego i poszukiwanie rozrywek zacieśniających więzy rodzinne. Tę atmosferę wzmacniają także liczne udogodnienia dla osób z dziećmi, m.in. rozmieszczone wzdłuż pasażu place zabaw, Centrum Zabaw dla Dzieci Fun Park czy pokoje rodzinne.

Poszukujący aktywnych wyzwań mogą skorzystać z jednej z najszerszych ofert sportowych. Na odwiedzających czekają salony firmowe NIKE, ADIDAS, PUMA, NEW BALLABCE oraz Up8, Sneakers by Distance, City Sport, Martes Sport, Intersport, 50 Style, Sizeer i Bergson. Wybór stroju to początek sportowej przygody w Centrum. Chętni mogą wybrać się także do Tiger Gym Fitness Club. Po sportowych zmaganiach warto zaś udać się do jednej z 30 klimatycznych kawiarni i restauracji lub skorzystać ze stref relaksu – przy fontannie oraz wzdłuż pasażu.

Przyjemne spędzanie czasu w Rivierze ułatwiają dodatkowe udogodnienia. Łatwa w obsłudze i przyjemna dla oka strona internetowa, również w języku szwedzkim, umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych informacji. Miłośnicy mobilnych rozwiązań mogą zaś skorzystać z aplikacji mobilnej, która wskazuje między innymi dostępność miejsc parkingowych w czasie rzeczywistym oraz optymalną drogę do wybranego sklepu na bazie wewnętrznej nawigacji po obiekcie.

Do dyspozycji odwiedzających jest także bezpłatne WiFi, tablety oraz ściana społecznościowa, na której można kolorować i zagrać w gry. Poruszanie się po Centrum ułatwiają rozmieszczone wzdłuż pasażu infokioski, w których znajdują się najważniejsze informacje o promocjach, wydarzeniach i sklepach wraz z mapą obiektu.

Centrum jest doceniane nie tylko lokalnie, ale także na poziomie międzynarodowym. Jednym z ważniejszych wyróżnień było przyznanie w 2016 roku dyrektorowi, Markowi Ciszewskiemu, CEE Retail Real Estate Awards dla najlepszego dyrektora centrum handlowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Przy okazji wizyty w Centrum warto wybrać się do najbardziej inspirujących miejsc w Gdyni. Sąsiadujące z Rivierą Centrum Nauki Experyment fascynuje eksperymentami i ciekawostkami o świecie i człowieku. Atmosferę miasta oraz nadmorski klimat doskonale oddadzą InfoBox, Skwer Kościuszki oraz Akwarium Gdyńskie. Miłośnicy spacerów docenią Bulwar Nadmorski oraz plażę, której brzegiem można dotrzeć do Orłowa. W tej dzielnicy Gdyni na spacerowiczów czeka molo i widowiskowy klif.

Koniec października to dla Riviery wyjątkowy czas. W 2016 roku Centrum będzie obchodzić trzecie urodziny. Świętowanie będzie jednak dopiero początkiem dla kolejnych lat innowacji i dzielenia się kreatywnymi rozwiązaniami. Weź udział w tej niekończącej się podróży pełnej stylowej inspiracji. Styl jest kwestią wyboru. Wybierz Centrum Riviera!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo