Facebook Instagram Spotify

Szukasz odpoczynku nad samym morzem? Postaw na Cisowy Zakątek. To kompleks kilkunastu domków, zachwycających swoją prostotą i różnorodnością. W tej pięknej krainie możesz celebrować błogie lenistwo tak długo, jak tylko chcesz.

Cisowy Zakątek – tu jest pięknie jak w zaczarowanej baśni

Sasino to niewielka kaszubska wieś zlokalizowana nieopodal morza w otoczeniu dzikich plaż. Zamiast tłumów odnajdziesz tu przede wszystkim ciszę, spokój oraz… Cisowy Zakątek. To wyjątkowo urokliwe miejsce, gdzie rytm dnia i nocy wyznacza szum – cisów oraz fal. Niezwykłość kompleksu doceniła m.in. Dorota Szelągowska, poświęcając Cisowemu Zakątkowi jeden z odcinków programu telewizyjnego „Tu jest pięknie”. Niektórzy goście w swoich recenzjach porównują Cisowy Zakątek do Doliny Muminków. Inni przypisują mu magiczne właściwości, a sami właściciele mówią o nim – niebo! I osada cudownie rozleniwionych ludzi. Czy potrzeba większej zachęty?

– Cisowy Zakątek otoczony jest lasem, dlatego usłyszymy tu piękne ptasie symfonie, zobaczymy jelonki podchodzące pod domy i doznamy uczucia prawdziwej ciszy. Plaże są tutaj bezludne i czyste, piasek biały jak mąka, a zapach sosnowego lasu i mgły nad torfami w drodze nad morze to cudowności tej okolicy. Dzikie morze, wiatr we włosach, taniec na plaży i nieziemskie zachody słońca – to lubię tu najbardziej – mówi właścicielka Cisowego Zakątka Magdalena Pieniążek.

Który domek w Cisowym Zakątku wybierzesz?

Domy w Sasinie to kompleks 15 niezwykłych obiektów o intrygujących nazwach i oryginalnych wystrojach wnętrz. W każdym z nich znajdziesz saunę, kominek (kozę) oraz taras. Możesz się zatrzymać np. w 10-osobowym „Paprociaku” z widokiem na morze albo w „Love KROWE”, dla którego inspirację stanowiła łaciata krowa. Znajdziesz tu również „Kolorowy zawrót głowy”, „Jeleń nie łoś” albo „Biały jak piana morska”. Trzeba przyznać, że właścicielom obiektów nie zabrakło kreatywności w tworzeniu kolejnych zabudowań, a dzięki temu z pewnością odnajdziesz dla siebie ten jedyny i wymarzony domek idealny. Mimo nietypowych nazw i aranżacji wnętrz, wszystkie domki łączy prostota i ponadczasowa elegancja. Tu nie ma mowy o przypadkowych połączeniach, wzorach czy fakturach. Wnętrza są dobrze przemyślane i zrównoważone, ale jednak z nutką fantazji.

– Standard naszych domków jest ten sam. W każdym z nich mamy kominek „kozę”, która tworzy niesamowitą atmosferę, szczególnie w chłodne dni. W każdym jest również sauna dla ciepłolubnych gości. Domy są ciepłe, więc można z nich korzystać przez cały rok. Czy mam swój ulubiony? Na pewno mam sentyment do „Kolorowego zawrotu głowy”, ponieważ mieszkałam w nim trochę czasu. Najlepiej zrobić „tour” po wszystkich domkach, aby odnaleźć swój ulubiony – podsumowuje Magdalena Pieniążek.

Cisowy Zakątek Stara Cegielnia 18, Sasino, Polska https://www.cisowyzakatek.pl rezerwacje@cisowyzakatek.pl +48 530 310 610

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia