Facebook Instagram Spotify

– Znajdujemy się na Kaszubach, ale w miejscu dość specyficznym. Kaszubi mówią na to „gochy”, czyli pustkowie. I sporo w tym prawdy, bo chociaż dróg dojazdowych do nas jest kilka, dostać się do nas można tylko jadąc przez sosnowy las. Od drogi asfaltowej dzieli nas sześć kilometrów.

To obiekt agroturystyczny, gdzie wypoczniemy w komfortowo urządzonych domach, spędzimy czas w zgodzie z naturą.

W pobliżu samej Farmy Noe znajduje się jezioro Luboszko, gdzie można się kąpać, uprawiać sporty wodne i łowić ryby. W okolicznym sosnowym lesie latem zbierzemy smaczne leśne owoce (borówki, jagody, maliny), a jesienią zapełnimy kosz wiklinowy grzybami. Piaszczyste ścieżki w okolicy są idealne dla spacerowiczów i biegaczy.

Goście Farmy Noe do dyspozycji mają dwa obiekty. To dom gościnny o powierzchni ponad 200 m kw. Pomieści nawet 12 dorosłych osób. Znajdziemy w nim wszystko czego potrzeba – od w pełni wyposażonej kuchni po kącik zabaw dla maluchów. Znajduje się tu także stół bilardowy oraz salon z telewizorem. W zimniejsze dni goście mogą cieszyć się opalanym drewnem kominkiem, a latem bezpośrednim wyjściem na ogród.

Drugi obiekt to dwupiętrowy domek gościnny o powierzchni 70 m.kw. Pomieści cztery osoby.

Na dole znajduje się salon z kominkiem i rozkładaną sofą oraz wyposażona kuchnia z dużym stołem jadalnym i łazienka z prysznicem.

Skąd się wzięła nazwa Farma Noe?

Jesteśmy wyspą, gdzie dobrze jest ludziom i zwierzętom, wyspą w morzu komercji i zwariowanego wyścigu szczurów. Oczywiście na terenie naszej farmy mamy pełen dostęp do internetu, ale jeśli ktoś ma ochotę na digital detox – otrzyma go od nas w pełnym tego słowa znaczeniu.

Farma Noe to obiekt całoroczny. W pobliżu znajduje się wiele ciekawych atrakcji turystycznych idealnych na wycieczki. Najbliższym są Chojnice, uznawane za najpiękniejsze spośród kaszubskich miasteczek. Dlatego warto je odwiedzić aby zobaczyć przepiękny rynek chojnicki oraz zabytkową fontannę. Jedynie 45 km dzieli Farmę Noe od Parku Narodowego Bory Tucholskie, krainy sosnowych borów i jezior. Idealne miejsce na wędrówkę, wycieczkę rowerową czy spływ kajakiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo