Facebook Instagram Spotify

Takie wydarzenia uwielbiamy! Mocno osadzone w regionie, z myślą o ludziach i dla ludzi. Dobry Targ w Oklaskach Stanisławie (Tczew) już w najbliższą niedzielę 9 czerwca. To wydarzenie dla całej rodziny. Wstęp wolny.

Dobry Targ to wydarzenie, które przede wszystkim skupia lokalnych producentów naturalnych produktów. Spotkacie tam m.in. Sylwię z Chwastowego Pola, Anię z Makowej Kozy oraz Mirellę i Mateusza Browarczyków z Pasieki Miodolandia. Za każdym z nich stoją rewelacyjne produkty, których jakość broni się sama. Producentów jest jednak znacznie więcej – będą pyszne wypieki, wędliny, pieczywa na zakwasie, warzywa i kiszonki oraz dania domowe i kresowe. 

Dobry Targ to nie tylko smaczne jedzenie. To również kącik dla handmade’owej ceramiki i biżuterii, naturalnych kosmetyków czy roślin i kwiatów. Dobry Targ to również przestrzeń do spędzenia dobrego czasu z całą rodziną. Będzie m.in. trening piłki nożnej z drużyną Flex czy warsztat przyrodniczy dla najmłodszych z Asią z BoboTrampek. Będą tez biletowane warsztaty z Sylwią z Chwastowego Pola oraz koncert i potańcówka przy stodole z Trójmiejską Kapelą Swingową. 

Jak dojechać na Dobry Targ? Można samochodem – parking jest duży, chociaż ograniczony. Można też rowerem, co będzie nagradzane miłym upominkiem. Na miejsce będzie tez kursować darmowy autobus z Tczewa. Dokładny rozkład jest dostępny na stronie organizatora wydarzenia. 

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Pomorskie Prestige. 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/profile.php?id=100067026321775

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo