Facebook Instagram Spotify

W terminie od 3 do 5 sierpnia 2023 r. Hotel Bryza w Juracie będzie gościł cykliczny turniej tenisowy Bryza Cup 2023 na swoich kortach. Po pewnym okresie przerwy, uczestnicy będą mieli okazję powrócić do rywalizacji i cieszyć się niezapomnianymi doświadczeniami.

Turniej tenisowy Bryza Cup 2023 stanowi doskonałą platformę do emocjonującej rywalizacji oraz nawiązywania nowych znajomości. Wspaniałe otoczenie oraz malowniczy widok na morze dodatkowo urozmaicą atmosferę zawodów. Na zakończenie turnieju zaplanowano uroczysty bankiet, który odbędzie się w ekskluzywnej restauracji Markiza, gdzie uczestnicy będą mogli cieszyć się przepięknym widokiem na morze. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tenisa do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym prestiżowym turnieju tenisowym Bryza Cup 2023. Zachęcamy do rejestracji na stronie www.bryzacup.bryza.pl, gdzie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące turnieju, harmonogramu rozgrywek oraz formularz zgłoszeniowy. Niezależnie od poziomu umiejętności, każdy uczestnik będzie miał okazję walczyć o cenne nagrody i tytuł zwycięzcy. Hotel Bryza w Juracie stanowi idealne miejsce dla tego typu wydarzeń, oferując nie tylko doskonałe korty tenisowe, ale również komfortowe zakwaterowanie i liczne atrakcje w okolicy. Zapraszamy do dołączenia do tenisowej społeczności i wspólnego przeżycia niezapomnianych chwil podczas tego turnieju. Rejestracja jest otwarta, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś na www.bryzacup.bryza.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo