Facebook Instagram Spotify

Wyobraź sobie hotel, który przyjemnie kołysze się na wodzie. Flohotel jest luksusowy, bezpieczny, bardzo nowoczesny i cały twój. Marzenia stają się rzeczywistością, ponieważ taki apartament naprawdę istnieje i unosi się na wodach w Gdańsku.

Flohotel

Uściślijmy – hotel na wodzie nie jest łodzią, chociaż wzorem jachtów ma kompozytową konstrukcję, a jego wnętrza zostały wykonane z laminatu odpornego na wilgoć. I na tym podobieństwa do łodzi się kończą. Bliżej mu bowiem do luksusowego apartamentowca z nowoczesnym designem.

Flohotel to apartament jak ze snów

Z zewnątrz, Flohotel intryguje swoją futurystyczną i minimalistyczną formą. W środku został wyposażony w nowoczesne i funkcjonalne elementy. Na 80 m2 pełnej naturalnego światła przestrzeni znajdują się: sypialnia z widokiem na Motławę, salon, aneks kuchenny, jadalnia oraz nowoczesna łazienka z prysznicem. Jak podkreśla właściciel obiektu, Flohotel ma wzbudzać w klientach tylko pozytywne emocje. Ma zachwycać i zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających osób.

– Zapragnęliśmy dać gościom coś więcej, więc nasz obiekt zdobią wykonane specjalnie dla nas obrazy: portret Boba Marley’a, który niewątpliwie jest symbolem wolności i drugi przedstawiający wizerunek Salvadora Dali, łączący realność z fantazją. Chcemy, aby każdy gość mógł znaleźć się w świecie jak najbardziej realnym, a zarazem w apartamencie, jak z luksusowych snów – mówi Maciej Nowakowski, właściciel Flohotel.

Dla naszej wygody, apartament w Gdańsku wyposażono w system inteligentnego sterowania. Możemy więc za pomocą własnego smartfona regulować światło, żaluzje czy ogrzewanie podłogowe.

Hotel na wodzie z widokiem na Gdańsk

Ten nietypowy hotel znajduje się na wodach Motławy przy ul. Kamienna Grobla. To zaledwie 500 metrów od Starego Miasta. Otrzymujemy więc nie tylko nietuzinkowy widok, ale również możliwość spacerowania wśród gdańskich uliczek. Z hotelu w ciągu piętnastu minut dotrzemy na ulicę Długą, zobaczymy Fontannę Neptuna czy Wielką Zbrojownię. I chociaż sam hotel znajduje się w kameralnym miejscu, niedaleko jest centrum miejskiego życia, gdzie odnajdziemy wiele regionalnych restauracji, barów oraz klubów. Warto podkreślić, że w pobliżu apartamentu znajduje się bezpłatny parking.

Wposażenie Flohotel

Flohotel – bezpiecznie jak w domu

Czy pływający hotel jest na pewno bezpieczny? Właściciel zapewnia, że tak. Do brzegu przymocowany jest za pomocą specjalnych bomów, więc na pewno nie odpłynie, a drzwi wejściowe można otworzyć wyłącznie za pomocą specjalnej pastylki lub jednorazowego kodu. Obiekt wyposażono w alarm i ochrania go wyspecjalizowana firma ochroniarska.

– Na pewno nic nas nie zaleje. Dom unosi się na wodzie i wraz ze zmianą poziomu wody zmienia się jego położenie względem lądu. Możemy więc spać spokojnie – zapewnia Maciej Nowakowski.

Czy apartament się kołysze? Trochę tak, w końcu jest osadzony na wodzie i na tym polega cała atrakcja. Bomy cumownice zapobiegają jednak nadmiernemu bujaniu, więc nie musimy się martwić, że przez przypadek… spadniemy z łóżka.

Inteligentny system sterowania Flohotel

Województwo pomorskie naturalnie wiąże się z wodą. Bliskość Morza Bałtyckiego i kaszubskich jezior wpływa na atrakcyjność regionu. Hotel na wodzie jest więc ciekawym uzupełnieniem wypoczynku w tym nadmorskim kurorcie.

Kontakt:

Kamienna Grobla, Gdańsk

tel.: +48 729 419 983

e-mail: biuro@hav-apartments.pl

www.flohotel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia