Facebook Instagram Spotify

Gdańsk. Stolica województwa pomorskiego, miasto każdego roku odwiedzane przez miliony turystów. Na liście obiektów, które trzeba tu zobaczyć znajdują się liczne zabytki, punkty widokowe, ścieżki leśne i nadmorskie, atrakcje sportowe, lokale rozrywkowe i restauracje. Gdańsk tych ostatnich ma z roku na rok coraz więcej i powoli wyrasta na jedną z najważniejszych gastronomicznych destynacji w Polsce.

Najświeższe produkty, najwyższa jakość

Gdańsk to przede wszystkim dostęp do morza, a zatem jest to miejsce, które słynie z ryb i dań rybnych. Śledzie, dorsze, halibuty. Świetnie przyrządzają je takie restauracje w Gdańsku jak Szafarnia 10, Zafishowani czy Gdański Bowke. Miłośnicy mięsa również znajdą coś dla siebie, a i wegetarianie nie wyjadą z Gdańska głodni.

Przewodnik po restauracjach

Restauracje w Gdańsku gwarantują niezapomniane doznania kulinarne – zarówno jeśli chodzi o tradycyjne potrawy, jak i bardziej wyszukane dania. Pomorskie-prestige.eu jest doskonałą wskazówką po kulinarnym Gdańsku – dowiesz się, w którym lokalu zjesz najsmaczniejsze ryby, a które słyną z przepysznej gęsiny. Będąc w Trójmieście, warto odwiedzić nowoczesne jak i eleganckie restauracje w Gdańsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo