Facebook Instagram Spotify

Gdynia, miasto z morza i marzeń. Choć nie ma jeszcze stu lat, dla wielu to właśnie portowe miasto jest kwintesencją przemian, jakie w ostatnim stuleciu przeszła Polska. Zawsze otwarta na świat, kosmopolityczna, gwarna… Gdynia to miasto nowoczesne i dumne, a jednocześnie przyjazne i serdeczne. Słynie z nadmorskiego bulwaru i trasy spacerowej wzdłuż Basenu Prezydenta. To miasto teatrów i festiwali. To tutaj odbywa się jeden z największych festiwali muzycznych w Europie, Open’er Festival. Z kolei restauracje w Gdyni należą do najchętniej odwiedzanych w Trójmieście.

Na gdyńskim bulwarze

Odwiedzając portowe miasto koniecznie trzeba zajrzeć na bulwar w Gdyni. Restauracje, które znajdują się w pobliżu to nie tylko gwarancja uczty kulinarnej. To być może przede wszystkim jedyny taki w Polsce widok. Widok na bezkres morza, pobliską marinę i falochrony, które jednocześnie wyznaczają statkom wejście do portu. Restauracje w Gdyni należą do najbardziej renomowanych w Polsce. Nazwy takie jak Sztuczka, Biały Królik czy Krew i Woda Pieterwas to marki rozpoznawane w całym kraju. Pomorskie-prestige.eu rekomenduje wyłącznie sprawdzone lokale cieszące się dobrą opinią konsumentów.

Pomorskie-prestige.eu – najlepsze restauracje w Gdyni

Fine dining, bistro, restauracje klasyczne, kuchnia lokalna i kaszubska, kuchnia śródziemnomorska i azjatycka – to wszystko wyjątkowe restauracje. Gdynia od lat cieszy się zaufaniem konsumentów. Są tacy goście, którzy odwiedzając Trójmiasto chcą jadać tylko w Gdyni.  Jeśli chcesz odwiedzić najlepsze punkty gastronomiczne, przejrzyj nasze propozycje na pomorskie-prestige.eu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia