Facebook Instagram Spotify

Gdyńskie Centrum Handlowe Klif zawsze stał na straży mody z najwyższej półki. Jako jedna z najstarszych galerii handlowych w kraju ewoluował i dziś jest jednym z najważniejszych domów mody w Polsce. To jedyne miejsce w Trójmieście, gdzie znajdziemy butiki najbardziej uznanych projektantów zarówno z Polski, jak i ze świata.

Gdyński CH Klif to miejsce zakupów dla najbardziej wymagających klientów. Z jednej strony stawia na polskich projektantów, bo to jedyne centrum handlowe w Polsce Północnej, gdzie znajdziemy butiki takich krajowych marek, jak La Mania, Bohoboco czy Lidia Kalita.

Z drugiej strony to galeria handlowa, gdzie polski styl zgrabnie miesza się z akcentami reprezentowanymi przez tuzy światowej mody. To w Klifie znajdziemy bowiem sklepy takich marek, jak Michael Kors, Calvin Klein, Elisabetta Franchi (butik Splendido), Escada i Versace (MM Fashion). To tutaj otwarto także pierwszy w Polsce butik brytyjskiej marki Karen Millen.

Klif inspirujący

Zgodnie z motto, Klif ma inspirować. Swoim klientom oferuje zatem nie tylko topowe, uznane odzieżowe marki, ale także umożliwia modowe metamorfozy i jest swoistym „doradcą” stylu. Cyklicznie odbywają się tu pokazy mody i spotkania ze stylistami. Podczas eventów pojawiają się gwiazdy – na scenie w Klifie gościła już m.in. Joanna Krupa, Małgorzata Rozenek, Katarzyna Zielińska, a koncert dała Patrycja Markowska.

Z okazji 18. urodzin gdyńskiego Klifu, jesienią 2014, odbyła się wyjątkowa kampania reklamowa poprzedzona sesją zdjęciową. Wzięli w niej udział znani polscy projektanci, tj. Lidia Kalita, Patrycja Cierocka (Aryton), Magda Dąbrowska (YES) oraz Przemysław Orzechowski i Sandra Brec (Valentini), a także światowej sławy polska modelka Kamila Szczawińska.

Miejsce z tradycjami

Gdyński Klif działa od 1996 roku. Przez lata przeszedł liczne metamorfozy, jednak w opinii mieszkańców Trójmiasta zawsze uznawany był za jedno z najnowocześniejszych i najbardziej eleganckich centrów handlowych. W 2009 roku otwarto nową część obiektu, dzięki czemu na dwóch poziomach znajduje się tu dziś ponad 150 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, a także Pure Jatomi Fitness.

Perły w koronie

To nie koniec zmian, ponieważ niedawno starsza część pasażu zyskała zupełnie nowy design. Dziś królują tu perłowe odcienie, które w naturalny sposób nawiązują do nadmorskiej lokalizacji obiektu. Okrągłe okna w dachu, a także formy oświetlenia przywodzą na myśl kształt muszli.

Korytarze są jasne, nowoczesne, a nowym punktem centralnym stała się przestrzeń przy fantazyjnie podświetlanej fontannie, gdzie pojawił się także podest. Na co dzień stoi tu fortepian, jednak przestrzeń może być aranżowana zgodnie z potrzebami, jakie niesie ze sobą organizacja eventów. Powstała tu także nowa kawiarnia Lili’s. Oprócz kawy, serwowanej przez profesjonalnych baristów, zjemy tu coś na słodko (ciasta, lody) lub na słono (wytrawne tarty, świeżo przygotowane kanapki). Cała koncepcja projektowa przestrzeni została przygotowana przez architektów Bose International.

Klif zaskakuje, dlatego warto na bieżąco śledzić wydarzenia, jakie odbywają się w tym prestiżowym centrum handlowym w Gdyni.

Centrum Handlowe Klif Aleja Zwycięstwa 256, Gdynia, Polska https://gdynia.klif.pl/ klif.gdynia@cushwake.com +48 58 664 90 49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo