Facebook Instagram Spotify

Święta tuż tuż. W tym wyjątkowym czasie myślimy o prezentach, o tym, jakim podarunkiem włożonym pod choinkę sprawimy swoim bliższym największą radość. Co wybrać – to ważne pytanie. Gdzie się udać na przedświąteczne zakupy – jeszcze ważniejsze! My znamy odpowiedź: świąteczne zakupy najlepiej robić w Trójmieście. Takiej oferty centrów handlowych nie ma nigdzie indziej!

Nie bądźmy skromni: Trójmiasto to raj dla miłośników shoppingu. Tour po najlepszych centrach handlowych rozpoczynamy od Śródmieścia Gdańska. Tutaj, całkiem niedawno, bo w 2018 roku, otwarty został innowacyjny kompleks handlowo-usługowo-kulturalny Forum Gdańsk. Jest świetnie zlokalizowany – tuż przy stacji kolejowej SKM Śródmieście i wzdłuż linii tramwajowej. Ma również spory parking, dzięki czemu robienie zakupów jest jeszcze wygodniejsze. W Forum Gdańsk znajdziemy aż 220 punktów handlowych i usługowych. Zrobimy tu świąteczne zakupy zarówno w butikach, których do tej pory w Trójmieście nie było, jak i w sklepach, które są doskonale znane i lubiane. Od sieciówek po sklepy autorskie. Kupimy tu odzież, obuwie, dodatki, ale również elektronikę i gadżety. Wszystko, czego potrzeba w jednym miejscu.

Osoby, które podczas zakupów preferują bardziej kameralną atmosferę z pewnością podstawią na centrum handlowe Madison. To popularny cel zakupów gdańszczan i turystów, który na mapie miasta funkcjonuje już od wielu lat. Choć jego powierzchnia jest mniejsza niż wcześniej wspomnianego Forum Gdańsk, również tutaj znajduje się wiele sklepów, gdzie zrobić można satysfakcjonujące świąteczne zakupy. Od popularnych sieci odzieżowych przez sklepy z obuwiem po butiki z bielizną i torebkami.

Z centrum Gdańska przenosimy się do Wrzeszcza. Ta znana dzielnica to doskonałe miejsce na zakupowe szaleństwo. Najpierw zaglądamy do centrum handlowego Manhattan, które położone jest przy głównym ciągu komunikacyjnym Trójmiasta. Manhattan to historia gdańskiego kupiectwa – w tych okolicach zawsze funkcjonowały sklepy i butiki dyktujące modę w Gdańsku. Dziś Manhattan to, podobnie jak Madison, średniej wielkości centrum handlowe, które satysfakcjonuje tych klientów, którzy zakupy wolą robić w bardziej kameralnej atmosferze i mają ściśle określone preferencje zakupowe. Jednocześnie Manhattan to również biblioteka, centra językowe, siłownia czy bowling. Nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać także z takiej oferty.

Ci, którzy wolą mieć większy wybór lub ciągle nie są zdecydowani, na pewno wybiorą Galerię Bałtycką. To największe centrum handlowe w Gdańsku. Na trzech poziomach znajduje się kilkadziesiąt sklepów z odzieżą, gadżetami, obuwiem, bielizną, torebkami. Znajdziemy tu salon fryzjerski, perfumerie, salony jubilerskie, sklepy z elektroniką i oczywiście niezwykle bogaty food court. Jak mawiają najwięksi miłośnicy Galerii Bałtyckiej: tutaj ubierzesz się od stóp do głów i obkupisz całą swoją rodzinę. Warto śledzić ofertę Galerii Bałtyckiej, ponieważ regularnie odbywają się tutaj dodatkowe eventy: pokazy mody, targi czy spotkania ze znanymi ludźmi Pomorza.

Świąteczne zakupy - Galeria Bałtycka

Jeszcze większe centrum handlowe, największe na Pomorzu, to Riviera, którą znajdziemy w Gdyni. Na dwóch poziomach mieści się prawie 250 sklepów. Bez wątpienia shopping w Rivierze to zajęcie na cały dzień. To trójmiejskie centrum handlowe ze zdecydowanie najszerszą ofertą handlową. Co ciekawe, urządzone zostało w bardzo przyjazny i intuicyjny sposób, dzięki czemu łatwo się tu odnaleźć. Liczne restauracje i kawiarnie oraz przyjazne otoczenie sprawia, że zakupowe szaleństwo w Rivierze przebiega w przyjemny sposób.

Trójmiejskie centra handlowe – od Gdańska po Gdynię to miejsca, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla siebie i najbliższych. Wybierać możesz między większymi i bardziej kameralnymi obiektami, między tymi, gdzie łatwo dojedziesz komunikacją miejską i takimi, gdzie bez problemu zaparkujesz samochód. Trójmiejskie centra handlowe kuszą niezwykle bogatą i zróżnicowaną ofertą oraz konkurencyjnymi cenami. Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną obsługę (również w języku angielskim), która doradzi i pomoże kupić wymarzony produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo