Facebook Instagram Spotify

Nowoczesność i komfort – gdyby Quadrille SPA należało opisać dwoma słowami, brzmiałyby one właśnie w ten sposób. Strefa SPA Hotelu Quadrille w Gdyni to miejsce, gdzie zaopiekują się tobą najlepsi specjaliści, skorzystasz z zbiegów SPA, odpoczniesz i zrelaksujesz się w intymnej, niezwykle przyjaznej atmosferze.

Oferta Quadrille SPA

Co składa się na najwyższej jakości ofertę? – Bogaty katalog zabiegów, najwyższy standard usług, luksusowe wnętrza, a co najważniejsze wysokie kwalifikacje personelu to w Quadrille SPA wyznacznik relaksu doskonałego – opowiada Ewelina Araszkiewicz, manager Spa Quadrille.

Znajdziemy tu zatem propozycje zabiegów na twarz i ciało. Wiele z nich wykonywanych jest dzięki nowoczesnym sprzętom i najnowszym technologiom. Hydrafacial to przełomowa technologia w kosmetologii aparatowej, umożliwiająca jednoczesne oczyszczenie (złuszczenie), nawilżenie oraz odmłodzenie skóry. To zintegrowany system łączący w sobie zalety klasycznej mikrodermabrazji, czyli złuszczania starego naskórka oraz regeneracji skóry przy stosowaniu wielofunkcyjnych substancji aktywnych w połączeniu z próżnią. Med 2 Contour to nieinwazyjny zabieg niechirurgicznej liposukcji charakteryzujący się skutecznością w usuwaniu cellulitu oraz modelowaniu ciała. Z kolei Surgen to nieinwazyjne rozwiązanie wykorzystujące cienkie mikroigły emitujące falę radiową i prąd w celu odbudowy i regeneracji skóry. Skutecznie odmładza, ujędrnia i poprawia jakość skóry. Wszystkie zabiegi high-tech przeprowadzane są za pomocą renomowanych, certyfikowanych urządzeń.

Z drugiej strony nie brakuje tu także tradycyjnych terapii manualnych. Wizytówką SPA jest masaż Quadrille. Warto podkreślić, że podczas zabiegów na twarz i ciało gościom towarzyszą profesjonalne produkty marki [comfort zone] oraz Selvert Thermal po to, aby regeneracji skóry wtórowała uczta dla zmysłów. Spragniony innej formy relaksu, eksperci SPA zaproponują odprężenie przy dźwiękach tybetańskich mis i gongów.

– W naszym SPA znaleźć można nie tylko infrastrukturę rekreacyjną, dobrej jakości kosmetyki, ogromne spektrum zabiegów z zakresu high-tech, ale również masaże i rytuały na ciało. Na co dzień, ze względu na pracę i domowe obowiązki, nie mamy zbyt wielu okazji, by móc z nich skorzystać. Pobyt w SPA to czas kiedy ładujemy baterie na cały nadchodzący tydzień. Dobrze jest więc w nasze plany relaksacyjne wpisać odprężający masaż, który pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie i samopoczucie. Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o końcowy efekt, ale i o wysoką jakość i kompleksowość usług w trakcie całego pobytu w strefie SPA i a°quadrille – podkreśla Ewelina Araszkiewicz.

Do dyspozycji gości jest kameralny basen dla osób powyżej 16. roku życia, sauna fińska i parowa, jacuzzi, słoneczna łąka z lampami poprawiającymi koloryt skóry oraz wspomagającymi produkcję kolagenu, indywidualne gabinety zabiegowe.

Quadrille SPA to również idealne miejsce dla romantyków z bogatą ofertą masaży i rytuałów dla par. To też doskonałe przestrzeń dla przyjaciółek i przyjaciół chcących w sposób niekonwencjonalny spędzić wspólne chwile. SPA jest ponadto przystosowane do organizowania wszelkich spotkań integracyjnych oraz okolicznościowych.

Quadrille SPA to miejsce gdzie każdy może odpocząć od wielkomiejskiego gwaru. Dogodna lokalizacja, przestrzeń otwarta 7 dni w tygodniu między godziną 8 a 22 utrzymana w profilu „adults only” została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach, oczekujących fachowej porady a także efektów.

Zdjęcia: Quadrille Spa

Kontakt:

Folwarczna 2, 81 – 547 Gdynia

Tel.: + 48 58 351 03 20

e-mail: spa@quadrille.pl

www.quadrille.pl/spa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo