Facebook Instagram Spotify

Premium Yachting powstało z pasji i miłości do żeglarstwa. Wysokiej klasy jachty i oferta  rejsów po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku to prawdziwa gratka zarówno dla wilków morskich, jak i każdego, kto chce posmakować morskiej przygody i odkryć pomorskie miejscowości od strony wody. Aktywny wypoczynek pod żaglami to propozycja dla ludzi, którzy cenią komfort i dostrzegają uroki żeglarstwa nie tylko latem w pełnym słońcu, ale podczas jesiennej słoty oraz zimowej aury. Premium Yachting  oferuje codzienne rejsy w Trójmieście, czartery jachtów po zatoce Gdańskiej i Bałtyku, ale także organizuje rejsy i eventy na wodzie.

Do niedawna żeglarstwo było uważane za elitarny sport. Dzisiaj jest już bardziej dostępne i przystępne cenowo. Każdy może spędzić kilka dni pod żaglami: stanąć samodzielnie za sterem lub skorzystać z usług doświadczonego sternika. Miłośników rekreacji pod żaglami nie brakuje. To fajna opcja na aktywny wypoczynek, rodzinną imprezę czy firmową integrację.

Premium Yachting: jachty żaglowe i motorowe w wersji premium

Pełnomorskie jachty żaglowe idealnie nadają się do wypoczynku i zabawy na wodzie. Pływają po morzach i ocenach, są w pełni bezpieczne i w każdych warunkach zapewnią niezapomnianą żeglarską przygodę. Eleganckie i funkcjonalne wyposażenie pozwala na przeprowadzenie każdego rodzaju spotkania również na pełnym morzu. Posiadają w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę, mają nagłośnienie, światło, dostęp do prądu. Jednostki Premium Yachting są dostępne w każdej Marinie Zatoki Gdańskiej, a przy wcześniejszym uzgodnieniu również na całym Morzu Bałtyckim.

Propozycją dla klientów ceniących luksus jest jacht motorowy Galeon 430 zwodowany w 2015 roku. Motorówka pozwala na komfortową podróż i wypoczynek dla 10 osób. Do wykończenia jednostki zostały użyte materiały najnowszej generacji – stalowe detale, przesuwane szklane drzwi i wykończenie w teaku, który przypadnie do gustu prawdziwym estetom. Pełnowymiarowowa kuchnia, przestronny salon i komfortowa łazienka pozwalają na morską przygodę w luksusowych warunkach. Wyjątkowego efektu dopełnia przestronny pokład pozwalający na rozkoszowanie się posiłkami na świeżym powietrzu.

Z kolei Galeon 445 HTC spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Piękna, fabrycznie nowa jednostka gwarantuje efekt wow. Motorówka pozwala na komfortową podróż i wypoczynek dla 10 osób. Dzięki wysokim prędkościom poruszanie się po Zatoce Gdańskiej nabiera nowego wymiaru. Odcinek Gdynia – Jastarnia można pokonać w 35 minut.

Premium Yachting: krótkie rejsy turystyczne i rekreacyjne

Rejsy oferowane przez Premium Yachting to atrakcja turystyczna dla osób wypoczywających latem w Trójmieście.  Rejs jachtem żaglowym po wodach Zatoki Gdańskiej to ciekawa opcja, by przełamać rutynę.

Rejsy kuszą urlopowiczów, którym znudziło się  plażowanie i spacery brzegiem morza. Rodzinny rejs, jachtem żaglowym z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Juraty, Jastarni czy Helu może uatrakcyjnić wakacyjny czas. Naszych gości zabieramy też na wyprawy motorówką, która w 15 minut pokona dystans z Gdyni do Sopotu a w niecałą godzinę może odbyć rejs z Gdańska do Jastarni lub na Hel. Tegorocznym odkryciem są z pewnością rejsy na zachód słońca, które dzięki olbrzymiemu zainteresowaniu będziemy organizować cały rok mówi  Kasper Orkisz, właściciel Premium Yachting.

Z kolei rejs  jachtem jest idealną okazją do zwiedzania Trójmiasta od strony wody. Uczestnicy wyprawy mogą zwiedzić Stocznię Gdańską, Twierdzę Wisłoujście, Westerplatte, nadmorskie klify, starą Torpedownię czy zatopiony wrak statku oraz wpłynąć do mariny w Sopocie.

Premium Yachting oferuje czartery. Najwięcej chętnych na wynajem jachtów mamy zawsze latem. Podczas wakacji wiatr w żagle chętnie łapią turyści, który spędzają urlop w Trójmieście, nad Bałtykiem.

Premium Yachting: rejsy szyte na miarę

Premium Yachting organizuje rejsy na jachtach  i motorówkach, które mogą pomieścić do 16 osób.

Jesteśmy w stanie zorganizować rejs czy imprezę żeglarską z dowolnego miejsca na polskim wybrzeżu, a nawet zakątku świata. Dysponujemy gotowymi scenariuszami, ale  możemy też przygotować rejs w 100% według wymagań klienta.  Proponujemy kompleksowe rozwiązania, oferując sprawdzone hotele, restauracje i wyjątkowe miejsca warte zobaczenia. Zapewniamy kompleksową obsługę. Proponujemy kompleksowy plan rejsu wraz z cateringiem. W zależności od potrzeb i planu dnia możemy zapewnić atrakcje wodne od kilku godzin do kilku dni. Realizujemy regaty firmowe, rejsy motorówkami, imprezy panieńskie i kawalerskie oraz urodzinowe, a także zwiedzanie zabytków Trójmiasta od strony wody – tłumaczy  Kasper Orkisz.

Flota Premium Yachting składa się z jachtów 3, 4 i 5 kabinowych gotowych do rejsów do najodleglejszych portów Morza Bałtyckiego. Jachty to sprawdzone na morzu bałtyckim jednostki stoczni Jeanneau, Delphia, Hanse i Bavaria od 36 do 60 stóp. Najczęstsze trasy to rejs na Bornholm, na Gotlandię, rejs do Kłajpedy, tydzień po Zatoce Gdańskiej, weekend po Bałyku oraz rejs etapowy na Wyspy Alandzkie, ze zmianami załóg w Sztokholmie.

Rejsy z Premium Yachting to doskonały sposób na uatrakcyjnienie firmowej imprezy integracyjnej dla pracowników i kontrahentów. Żeglarstwo zawiera elementy team building i sprzyja usprawnieniu komunikacji oraz efektywnej współpracy w grupie. Znakomita szkoła pracy zespołowej, intensywna dawka żeglarskiej przygody, skuteczna integracja oraz nauka efektywnej współpracy, które będą miały przełożenie na strefę zawodową.

Na specjalne życzenie w żeglarskiej przygodzie może wziąć udział Mateusz Kusznierewicz – mistrz olimpijski, wielokrotny medalista regat, który jest niekwestionowanym autorytetem w żeglarstwie.

Premium Yachting: cała naprzód przez cały rok

Premium Yachting to nie tylko oferta na sezon letni. Z rejsów i usług można skorzystać przez 12 miesięcy.

Poza wysokim sezonem chętnych jest mniej. Jesienią czy zimą z usług Premium Yachting korzystają doświadczeni żeglarze, którzy chcą potrenować, zmierzyć się z wyzwaniem, kiedy wiatr i pogoda potrafią dać w kość – dodaje Kasper Orkisz.

Chcesz poczuć morską bryzę i spróbować nowych wrażeń? Zajrzyj na stronę Premium Yachting, by złapać wiatr w żagle!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia