Facebook Instagram Spotify

Mera Spa Golf Cup to wyjątkowe wydarzenie biznesowe, na którym profesjonalni gracze zmierzą się w turnieju, a zaproszeni goście nawiążą relacje biznesowe przy wielu atrakcjach towarzyszących. Organizatorem wydarzenia są: Mera Spa w hotelu Sopot Mariott Resort & Spa oraz Tokary Golf Club, przy wsparciu lokalnych partnerów.

8 lipca na polu golfowym w Tokarach odbędzie się niezwykłe wydarzenie, podzielone na dwie części. Pierwsza skierowana jest do zawodowych golfistów z Polski i całego świata. Druga – do osób początkujących lub takich, które nigdy nie grały w golfa. Obie części przenikają się, tworząc jedno, spójne wydarzenie, którego głównym motywem jest nie tylko golf, ale również pielęgnacja, zdrowie, moda, sztuka i dobroczynność.

W ubiegłorocznej edycji, która okazała się dużym sukcesem udział wzięło ponad 130 zawodników z Polski i ze świata. W tym roku zapowiada się lepsza frekwencja, bo 150 zawodników potwierdziło swój udział. Zawody odbędą się w kilku kategoriach (stroke play brutto mężczyzn, stroke play brutto kobiet, stableford netto mężczyzn oraz strableford netto kobiet). Pula nagród wynosi ponad 60 tys. zł.

Poza turniejem zaplanowano również piknik golfowy. Odbędzie się również wiele atrakcji towarzyszących, jak np. Akademia Golfa z mini turniejami, prowadzona przez trenera PGA Michała Guzowskiego, zajęcia z trenerem personalnym oraz warsztat pielęgnacji skóry. Będą darmowe masaże, lody rzemieślnicze, szampan Mumm i orzeźwiające soki owocowo-warzywne. Nie zabraknie akcentu modowego i sportowej elegancji, a także sztuki, motoryzacji oraz strefy VIP, wręcz stworzonej do nawiązywania relacji towarzyskich i biznesowych. Co ważne, wydarzenie ma również wymiar charytatywny, a całkowity dochód z wszystkich akcji będzie przeznaczony na projekt „Latarniczki”, który wspiera utalentowane kobiety w realizacji projektów.

Oficjalna strona Organizatora www.mera-spa.com/golfcup

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo