Facebook Instagram Spotify

Tokary Golf Club w regionie pomorskim to 18-dołkowe pole golfowe, położone na pagórkowatym, otoczonym lasami terenie, charakterystycznym dla krajobrazu Szwajcarii Kaszubskiej. Sportowe serce Kaszub dla wymagających zachwyca bogactwem przyrody i niepowtarzalnym klimatem. Zaledwie 9 km od lotniska Gdańsk – Rębiechowo znajdziesz swój sposób na relaks. Odkryj tajemnicę Tokary Golf Club!

Wyobraź sobie miejsce idealnie wpisane w surowy, malowniczy, pagórkowaty kaszubski krajobraz, przystosowane do uprawiania jednej z najbardziej eleganckich i prestiżowych gier sportowych świata.

Golf, bo właśnie o nim mowa, jest nie tylko dyscypliną olimpijską, ale sposobem na życie. Uczy pokory, wyczucia, precyzji, która pozwala wypracować perfekcyjne pod względem technicznym uderzenie. Siła fizyczna nie ma tu nic do rzeczy. Dobry zawodnik wykorzystuje energię kinetyczną, jaką w naturalny sposób osiąga główka kija na skutek prawidłowo wykonanego zamachu.

Właśnie dlatego w Tokary Golf Club oprócz relaksu dla wprawionych graczy, dostępne są szkolenia z gry w golfa pod okiem doświadczonego trenera i jego asystentów.

Akademia gry w golfa – pole golfowe Tokary Golf Club

Szkolenia indywidualne i kursy gry w golfa w Tokary Golf Club na Kaszubach prowadzone są zgodnie z najnowszymi technikami gry. Może wziąć w nich udział dosłownie każdy! Do prestiżowego grona naszych klubowiczów należą dorośli, rodzice i dzieci w różnym wieku.

Głównym trenerem jest Wacław Laszkiewicz, należący do PGA Polska – Międzynarodowego Stowarzyszenia Instruktorów Golfa. Laszkiewicz jest zawodowym graczem w golfa, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy trenerskiej, jako szef szkolenia Wojskowego Klubu Sportowego „Flota”.

Biznesowy lub towarzyski event sportowy w Tokary Golf Club daje możliwość przeżycia ciekawego szkolenia i zajęć w otoczeniu przyrody, integracji uczestników, rozegrania konkursów oraz rozpoczęcia swojej własnej przygody ze wspaniałą dyscypliną sportu jaką jest golf!

Relaks przy jak najmniejszej liczbie uderzeń – Tokary Golf Club

Tokary Golf Club powstał w 2001 roku. Ośrodek sportowy leży na terenie obszaru geograficznego północnej Polski, który nazywany jest Szwajcarią Kaszubską, z uwagi na pagórkowate ukształtowanie i gęste zalesienie. W takiej scenerii gra w golfa okazuje się niezwykle przyjemna i wymagająca!

Górzysty i otwarty charakter pola golfowego podkreślają różnice wysokości, które dochodzą tu do 40m. Prawie z każdego dołka widać pozostałe fairwaye i kilka greenów. Obiekt jest idealny dla graczy, lubiących wyzwania, pole wymaga od gracza wszechstronnych umiejętności, dołki są mocno zróżnicowane, jednak skonstruowane tak, aby nagradzały precyzje.

Dużym atutem  jest możliwość ustawienia podwójnego tee na każdym dołku umożliwiając rozegranie pełnej rundy, w której długości dołków z pierwszego obejścia nie powtarzają się w drugim przejściu. Tokary Golf Club wyróżnia ponadto jedyny w Polsce dołek PAR 6, mierzący 540 metrów. 

Pole golfowe dla wymagających – Tokary Golf Club na Kaszubach

Na obszarze 65 ha ośrodka Tokary Golf Club znajduje się 18-sto dołkowe pole golfowe, driving range, chipping green, putting green oraz 3-dołkowa akademia golfa. W domku klubowym znajdziesz Pro Shop, dwa symulatory golfowe Full Swing, jeden ForeSight, szatnię oraz część klubową.

Do dyspozycji gości są również nowoczesne, kryte korty tenisowe oraz restauracja Roda, serwująca tradycyjną, polską kuchnię. Z tarasu restauracji rozciąga się piękny widok na malownicze pole golfowe.

Dobra wiadomość dla polskich golfistów: od 2016 r. rozbudowany Tokary Golf Club dołączył do puli 18-dołkowych pól golfowych.

Tokary Golf Club Przodkowska 63, 83-304 Tokary, Polska https://tokarygolf.pl/ biuro@tokarygolf.pl +48 58 694 01 82

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo