Facebook Instagram Spotify

Planujesz urlop? Męczą Cię tłumy i hałas? Chcesz się zrelaksować? Agroturystyka, szczególnie agroturystyka nad morzem to doskonały sposób na odpoczynek od zgiełku miasta, pośpiechu dnia codziennego i stresu, który nie daje nam spokoju. Agroturystyka nad Morzem Bałtyckim to doskonały wybór na spędzenie wakacji, weekendu, czy kilkudniowego urlopu w towarzystwie rodziny, znajomych czy samotnie.

Wczasy nad morzem – odpoczynek blisko natury

Piękne drzewa, zielona trawa, cudowne zwierzęta, komfort i ciekawe atrakcje. Agroturystyka nad Morzem Bałtyckim łączy w sobie zalety wypoczynku pośród natury i wygody związanej z wypoczynkiem w urokliwym i bezpiecznym miejscu. Zamiast tłumów, fast foodu i hałasu, które spotkać można w hotelu na wczasach nad morzem – mili gospodarze, pyszne jedzenie i niezwykłe atrakcje, zamiast bolących pleców od spania w namiocie – wygodne łóżka ze świeżą pościelą.

Rosnąca popularność agroturystyki nad morzem

W ostatnich latach tego typu wypoczynek nad morzem zyskał na popularności, dzięki czemu agroturystyka w Pomorskim bardzo się rozwinęła, a turyści mogą przebierać w atrakcyjnych ofertach.

Z pewnością miejscem, na które warto zwrócić uwagę jest Pasieka Wędrowna Barć. Ta urokliwa i wyjątkowa agroturystyka w Pomorskim to niezwykłe miejsce. Na gości czeka tu wyjątkowe gospodarstwo z połowy XIX wieku i 30 akrów zieleni, ciszy i spokoju. W chałupie zagrodnika z 1870 roku i całorocznym domu o budowie szachulcowej zostały urządzone komfortowe apartamenty. Atrakcją są pszczele pasieki, a także kozy i inne zwierzęta. Ta niezwykła agroturystyka blisko morza oferuje m. in prelekcje i lekcje z tajników pszczelarstwa. Goście mogą także skosztować pysznych domowych serów, podawanych na różne sposoby.

Gdzie wybrać się nad morze z psem?

Szukając agroturystyki nad morzem na wyjazd z psem, warto wybrać Gościniec u Bernackich. To niezwykle malownicze miejsce słynące z połączenia folkloru ze sztuki. Znajdująca się tam niewielka galeria powstała z pasją i miłością do malarstwa. Równie atrakcyjną osadą artystyczno-wypoczynkową jest Stara Baśń. W tym wyjątkowym miejscu, cała rodzina może spędzić czas na łonie natury. Wybierając Starą Baśń jako cel wyjazdu – agroturystykę nad morzem, idealną dla dziecka, zyskasz pewność, że nie będzie się Wam nudziło. Goście mogą skorzystać z wielu atrakcji – malowania, szydełkowania, gotowania czy renowacji mebli. W ofercie tej osady agroturystycznej nad morzem jest nocleg z wyżywieniem – pyszne jedzenie, którego będzie mógł skosztować gość to m. in. świeży chleb z pachnącym masłem, czy wędzony na miejscu pstrąg.

Odpowiednie miejsce do odpoczynku

Wybierając agroturystykę w Pomorskim, spędzisz miłe i niezapomniane wczasy nad morzem, z pewnością zacieśnisz także więzi z najbliższymi, relaksując się i odpoczywając w pięknym miejscu. Bez tłumów, hałasu, pośród natury, w towarzystwie rodziny lub przyjaciół, a co najważniejsze bez pośpiechu i miejskiego zgiełku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo