Facebook Instagram Spotify

Rok 1909, do Gdańska przypływają kupcy i marynarze z całego świata aby rozwijać swój handel. Jednym z mieszkańców tego portowego miasta jest słynny Gdański Bowke. To właśnie ten rzezimieszek odkrył pokład naszego statku, wykradając beczki i antałki z mocniejszymi trunkami.

To tutaj zatrzymał się czas, gdzie możesz poczuć się jak za dawnych lat, skosztować wyśmienitych polskich przekąsek oraz degustować regionalne alkohole. To wlaśnie u nas zaczyna się pływająca legenda Gdańskiego Bowke…

Miasto Gdańsk z zupełnie innej perspektywy. Wyjątkowe rejsy z zabytkowym Gdańskiem w tle, Stocznia GdańskaTwierdza WisłoujścieWesterplatte, Wyspa Sobieszewska  to tylko część rejsowych destynacji Gdański Bowke Cruises.

Na pokładzie znajdzie się również miejsce na odrobinę rozrywki. Wieczór panieński, kawalerski, spotkanie firmowe lub zaręczyny na fali to atrakcja, która na długo zapisze się w pamięci wszystkich uczestników.

Każdy rejs jest indywidualnie planowany i dostosowany do oczekiwań wodnych poszukiwaczy przygód, dlatego właśnie każdy z nich jest tak wyjątkowy. Przytulna, kameralna atmosfera, wyborne jedzenie i regionalne trunki to z pewnością idealny przepis na ciekawy poranek, popołudnie lub wieczór.

Zapraszamy na pokład!

Gdański Bowke Długie Pobrzeże 11, 80-888 Gdańsk, Polska https://gdanskibowke.com/ info@gdanskibowke.com + 48 58 380 11 11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo